Eskisinden de Fit Olmayı Başardı! Sinem Kobal Hamilelik Kilolarını Çabucak Vermeyi Bu Diyete Borçluymuş

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Eskisinden de Fit Olmayı Başardı! Sinem Kobal Hamilelik Kilolarını Çabucak Vermeyi Bu Diyete Borçluymuş

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, hamilelik kilolarını verip eskisinden de fit hale gelmesiyle gündemden düşmüyor. Kobal, formunu korumayı özel bir diyete borçluymuş.

Sinem Kobal

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, “Dadı” dizisiyle hayatımıza girdiğinde daha 14 yaşındaydı. Pek çok çocuk oyuncunun aksine bu işin eğitimini alan Sinem Kobal, sektörde tutunmayı ve aranan bir oyuncu olmayı başardı. Ama tüm Türkiye’nin gözü önünde büyümenin dezavantajları da çok fazlaydı! Ünlü oyuncu, özel hayatından fiziğine kadar her konuda kıyasıya eleştirildi.

Sinem Kobal

Neyse ki, bu zorlu büyüme dönemini de yara almadan atlatmayı başardı. Artık karşımızda kendi ayaklarının üzerinde duran, mutlu ve başarılı bir kadın var. Üstelik, hayatının aşkı da artık onun yanında!

En Popüler Aile!

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu

Sinem Kobal’ın aşk hayatı 2015 yılında bir kez daha gündemi bomba gibi sarstı. Çünkü kırk yıl düşünsek aklımıza gelmeyecek bir şey oldu, Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal aşk yaşamaya başladı! Çiftin büyük aşkı, bu ilişkiyi kısa sürede nikah masasına taşıdı. 2016’da Cunda’da günlerce konuşulan bir düğünle dünyaevine giren çift, geçtiğimiz ekim ayında da kızları Lalin’e kavuştu. O günden beri de ülkenin en popüler ailelerinden biri oldular!

Eskisinden de Fit

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal Lalin

Çiftin kızları Lalin’in yüzünü henüz göremedik. Ama Kenan İmirzalıoğlu’nun dediğine göre, ““Genel olarak annesine benziyor ama içeriden bir Kenan bakıyor!“ Umarız, Lalin’in fiziği ve bünyesi de annesine benzer. Çünkü Sinem Kobal, sadece 4 ay içinde eskisinden de fit bir hale büründü!

Sinem Kobal’ın bu pozları anında sosyal medyanın gündemine oturdu. Herkes onun zayıflama sırrını merak etmeye başladı. Ünlü oyuncunun kısa sürede kilo vermesini özel bir diyete borçlu olduğu ortaya çıktı.

İşte Diyet Sırları!

Sinem Kobal’ın kısa sürede zayıflamasında muhakkak sporun da etkisi olmuştur. Ama onun formülünde yakın arkadaşı Fahriye Evcen’in yaptığı gibi “evin alt katını spor salonuna çevirmek” yok. Sinem Kobal’ın stili çoğu insan için daha kolay!

  • Her gün 1 adet yumurta, 1 porsiyon etli sebze yemeği ya da kuru baklagil tüketiyor.
  • Bütün diyetlerde olduğu gibi burada da yeşil çay var! Sinem Kobal, günde 2 fincan içiyor.
  • Günde bir kase pekmezli yoğurt yiyor.
  • Karabuğday ve esmer pirinç favorisi!
  • Kayısı ve incir gibi kuru meyveler tüketiyor. Geç saatte gelen açlık krizlerine karşı çözümü ise birkaç badem ya da ceviz.

Malum, yeni annelerin üzerinde bir “kilo verme” dayatması var. Oysa, herkes bedeninin el verdiği şeyleri yaparak ve istediği zamanda doğum kilolarını vermeye başlayabilir. Ama bu aralar alternatif yöntemler arayanlar için Sinem Kobal’ın formülü de fena değil sanki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz