Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Koronavirüsü Atlattı Ama Endişesi Büyük: “Bunu yaptıklarına inanamıyorum!”

Dilek

Haberler

3 Mart 2021

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece Koronavirüsü Atlattı Ama Endişesi Büyük: “Bunu yaptıklarına inanamıyorum!”

Ünlü oyuncu Eda Ece, Covid-19’a yakalandığı için başrolünde olduğu “Yasak Elma”dan bir süre ayrı kaldı. Bu sürede onu en çok güldüren şey bakın neymiş?

Eda Ece

Ünlü oyuncu Eda Ece, FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma” sayesinde kariyerinde önemli bir dönüm noktası yaşadı. Entrika dolu bir dizide resmen mizah show yapan Eda Ece, izleyiciye nefes aldırdı. Yeteneğini dosta düşmana kanıtlayan ünlü oyuncu, artık “Her karakteri oynar” denilen isimlerden biri oldu!

Eda Ece

Ama Eda Ece, bu aralar “Yasak Elma” dizisine hastalığı nedeniyle küçük bir ara vermek zorunda kaldı. Kısa sürede iyileşeceğini düşünen Eda Ece, meğer Covid-19’a yakalanmış!

“Donuyorum anlasana”

Eda Ece de birkaç hafta önce İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı ve soğuk havanın mağdurlarından oldu. “Donuyorum anlasana” diyerek hasta olduğunu duyuran oyuncu, 1-2 güne geçecek bir soğuk algınlığı olduğunu düşünmüştü. Meğer durum çok daha ciddiymiş!

Virüs Onu da Buldu

Eda Ece

Eda Ece, basit bir soğuk algınlığı geçirdiğini düşünürken Covid-19’a yakalandığını öğrendi. Bu yüzden de bir süredir evde karantina altındaydı ve “Yasak Elma”nın 100. bölüm çekimlerine katılamadı. Üstelik, çoğu yaşıtının aksine hastalığı oldukça ağır geçirdi!

Bir Hafta Çok Kötü Geçmiş

Eda Ece

Eda Ece, Instagram’dan bir paylaşım yaparak karantinanın son gününde olduğunu söyledi. Her zamanki esprili tavrıyla bu zor günlerde en çok eğlendiği şeyi paylaşırken, takipçilerini uyarmayı da ihmal etmedi.

Hastalığın ilk haftasının zor geçtiğini söyleyen ünlü oyuncu, karantina boyunca tek güldüğü şeyin “The First Wives Club” filmi olduğunu yazdı. Arayan soran herkese teşekkür eden Eda Ece, “Gülmek bu hayattaki en güzel şey. Hasta olan herkesin bir an önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum” dedi.

“Nasıl olacak endişeliyim”

Eda Ece

Ama Eda Ece’nin çok endişelendiği bir durum da var. “Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum” diyerek korkularını paylaşan ünlü oyuncu, herkesin çok dikkat etmesi gerektiğini söyledi. Sonra da sağlık çalışanlarına özel bir paylaşım yaparak gönülleri fethetti.

Eda Ece, 101. bölümle beraber sapasağlam bir şekilde diziye geri dönüyor. Darısı diğer hastaların başına!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz