Survivor’a Veda Edip Sadakatsiz Dizisine Katılan Cemal Hünal’ın Canlandırmadığı Karakter Kalmamış

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

Survivor’a Veda Edip Sadakatsiz Dizisine Katılan Cemal Hünal’ın Canlandırmadığı Karakter Kalmamış

Tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen Sadakatsiz dizisinin son bölümü olay oldu. En son Survivor programında izlediğimiz Cemal Hünal, Sadakatsiz dizisine damga vurdu.

Fenomen dizi Sadakatsiz’de Asya’nın üniversiteden tanıdığı uçarı arkadaşını canlandıran Cemal Hünal, Sinan karakteriyle izleyicilerden tam not aldı. Volkan’ın Sinan’ı kıskanmasıyla alevlenen dizi, tüm sosyal medyayı birbirine kattı.

blank

Diziden önce Survivor 2021 programında boy gösteren ünlü oyuncu, ünlüler takımında yarıştı. Sakatlanması sebebiyle programdan ayrılmak zorunda kalan Cemal Hünal Sadakatsiz ile dizi setlerine geri döndü. Sinan karakteriyle yeniden hayatımıza giren başarılı oyuncunun geçmişte neler yaptığına göz atmak ister misiniz?

Ne Kadar da Uluslararası Adammışsın Sen?

blank

2 Ekim 1976 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, Saint Benoit Fransız Lisesi ve Gordonstoun International Summer School’da eğitim aldı. Daha sonra Amerika’ya yerleşen Cemal Hünal, burada oyunculuk eğitimi aldı. Eğitiminden sonra hızla oyunculuğa başlayan Cemal Hünal’ın kariyer yolculuğuna gelin beraber bakalım.

Ulak-Ulak İbrahim

blank

Cemal Hünal, 2008 yapımı, Bir Çağan Irmak filmi olan Ulak karakteriyle kariyerine başladı. Yakışıklı oyuncu aslında dublör olmayı bekliyordu ama Çağan Irmak onu o kadar çok beğenmiş ki kendini birden başrolde buldu. Cemal Hünal’ın star ışığı fark edilmeyecek gibi değil tabii.

Issız Adam-Alper

blank

Ülkemizin en önemli romantik filmlerinden biri olan Issız Adam’daki rolüyle yakışıklı oyuncu, hafızalara kazındı. Filmdeki rol arkadaşı Melis Birkan ile aralarındaki kusursuz uyum ve anlatılan hikaye filmi unutulmazlar arasına almayı başardı.

Asi-Kerim

blank

Issız Adam’dan sonra hayran kitlesi hızla artan ünlü oyuncu, Asi dizisindeki rolüyle izleyenlerden tam not aldı.

Romantik Komedi-Mert

blank

Cemal Hünal, bu filmdeki performansı ile komedideki başarısını kanıtlamış oldu.

Adanalı-Alex

blank

Cemal Hünal’ın karizmasını en net gördüğümüz dizilerden biriydi. Kötü adam rolünü oldukça iyi taşıdı.

Diriliş: Ertuğrul-Ares / Ahmed

blank

Cemal Hünal, sizce de tarihi dizilere çok yakışmıyor mu?

Ve Nicesi…

blank

Peşpeşe, Leyla ile Mecnun, Seni Bana Yazmışlar, Kızım ve Ben gibi dizilerde başarılı bir performans sergileyen başarılı oyuncunun yeteneği, su götürmez bir gerçek. Cemal Hünal’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz