Magazinin Gözünden Kaçmadı! Danla Bilic Önce Küfür Etti Sonra Pişman Olup Geri Adım Attı

Aleyna

Haberler

25 Şubat 2021

Magazinin Gözünden Kaçmadı! Danla Bilic Önce Küfür Etti Sonra Pişman Olup Geri Adım Attı

25 yaşındaki ünlü Youtuber Danla Bilic yine bir paylaşımıyla sansasyon yarattı. Youtube platformunda yayınladığı makyaj videoları ile tanınan ve ciddi bir takipçi sayısına sahip olan Bilic paylaşımını apar topar sildi!

Neye Kızdığı Bilinmiyor!

Yukarıda yer verdiğimiz “YouTubeMagazinci” sayfasının haberine göre Instagram hesabından yayınladığı küfürlü paylaşımı silmeye karar verip hesabından kaldıran Bilic’in neye kızdığını henüz bilmiyoruz. Ama her neye ya da kime kızdıysa belli ki iyi kızmış. Danla Bilic daha önce de küfürlü konuşmaları ile gündeme gelmişti. Bununla beraber aslında kendisi de bir zamanlar küfürlü bir paylaşıma maruz kalmış ve bu paylaşımı yapan takipçisini ifşa etmişti.

Danla Bilic’i Tanımayan Kaldıysa!

Youtube kanalında 2,9 milyon, Instagram’da ise 5,7 milyon takipçisi olan Bilic’i hala tanımayan var mıdır bilemiyoruz. Ama ne olur ne olmaz diye biz kısaca tanıtalım kendisini. Asıl adı Neslihan Damla Aktepe olan Danla Bilic ilk olarak twitter paylaşımları ile dikkat çekti. Ardından makyaj içerikli Youtube videoları ve vlogları ile tanınan bir internet fenomenine dönüştü.

Danla Bilic İsminin Hikayesi

blank

Çerkes asıllı ve Kütahyalı olan Neslihan Damla Aktepe sosyal medya ismini belirlerken ısrarla Danla olarak yanlış yazmış. Böylelikle Damla ismi olmuş Danla. Kabul etmek gerekirse orijinal de olmuş. Bilic ise Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Slaven Blic’e olan hayranlığından geliyormuş.

En İyi Youtuber Ödülü Sahibi

blank

Danla Bilic 2017 ve 2018 yıllarında Altın Kelebek En İyi Youtuber/Instagrammer yarışmalarına katıldı. 2019 yılında ise 2019’un En İlham Veren Influencer’ı seçildi. Aynı zamanda 2020 INFLOW Awards En İyi Influencer ödülü de Danla Bilic’e ait.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz