Alişan ve Buse Varol’un Oğlu Burak 2 Yaşında! Alişan Oğlunu Kardeşi Eliz’e Dua Okuduğu Bir Videoyla Kutladı

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Alişan ve Buse Varol’un Oğlu Burak 2 Yaşında! Alişan Oğlunu Kardeşi Eliz’e Dua Okuduğu Bir Videoyla Kutladı

Alişan ve Buse Varol çiftinin oğlu Burak bugün 2 yaşına girdi. Çift, çocuklarının doğum günü için Instagram’da duygusal paylaşımlar yaptı.

Alişan Buse Varol Burak

Ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu Buse Varol, 2018’de hayatlarını birleştirdi. Her şeyin çok hızlı geliştiği bu aşkta, bebek müjdesi de erkenden geldi! Çift, ilk çocukları Burak’a 2 sene önce bu saatlerde kavuştu. Birkaç gün önce de ikinci çocukları Eliz’i kucaklarına alan çift, bugün oldukça mutlu ve duygusal bir halde!

“İyi ki bizi seçtin”

Buse Varol Alişan Burak

Buse Varol, oğlu Burak’ın doğum gününü kutlayan arkadaşlarını Instagram’dan paylaşarak güne başladı. Sonra, tam da Burak’ın doğduğu saatte oğlunun en sevimli fotoğraflarını paylaşarak duygusal bir yazı yazdı.

İlk göz ağrım” dediği oğluna, “İki sene önce bu saatte aldım seni kucağıma?? Dünyada daha önce hiç karşılaşmadığım bir kokuyu içime çekmiştim ve dünyalar benim olmuştu” diyen Buse Varol, herkesi çok duygulandırdı.

Burak Tektaş Eliz Tektaş

Annesi, tabii ki Burak’ın yeni doğan kardeşini es geçmedi: “Tek dileğim hayat boyu kardeşinle elleriniz hiç ayrılmasın, Allah sizi hep iyi insanlarla karşılaştırsın..

Alişan Buse Varol Burak

Bir anne olarak en büyük servetin EVLAT olduğunu biliyorum ve buna sonsuz şükrediyorum” diyen Buse Varol, “Ben ve baban hep senin yanında, sağında, solunda, arkandayız.. ❤️✨ İYİ Ki DOĞDUN, İYİ Ki BİZİ SEÇTİN….??????” yazarak mesajını bitirdi. Burak çok şanslı! Bir çocuk anne babasından daha ne bekleyebilir ki?

Kardeşine Dua Okuyor!

Alişan ve oğlu Burak

Alişan da oğlunun doğum gününü kutlayan tüm dostlarını Instagram’da paylaştı. Ancak bizzat kutlamak için bambaşka bir paylaşım yapmayı tercih etti. Ünlü şarkıcı, Burak’ın kardeşini kucağına alıp dua okuduğu bir video paylaşarak oğlunun doğum gününü kutladı.

Şükürler olsun ki daha iki yaşında kardeşine dua okuyan canım oğlum.. Seni çok seviyorum..” notu ve bol bol şükür içeren bu paylaşıma anında binlerce yorum yağdı.

Alişan Buse Varol Burak Eliz

Bu kocaman ve mutlu aileye daha da mutlu ve huzurlu bir hayat diliyoruz. İyi ki doğdun Burak!

Benzer Haberler

Nur 13 Şubat 2021

Maşallah Allah iyi günlere bıraksın hayırlı evlatlar olsunlar inşallah❤

Şeyma 13 Şubat 2021

Kuzumyaa😍 maşallah barekallah Allah’ım ikinizide annenize bağışlasın inşallah 🥰🥰🥰

Yorum Yaz