Sefirin Kızı Kan Kaybetmeye Devam Ediyor: Reytinglerde Düşüş Yaşayan Sefirin Kızı’ndan Bir Yıldız Daha Kayıyor!

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Sefirin Kızı Kan Kaybetmeye Devam Ediyor: Reytinglerde Düşüş Yaşayan Sefirin Kızı’ndan Bir Yıldız Daha Kayıyor!

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda yaprak dökümü devam ediyor. Birden çok başrol oyuncusunu kaybeden Sefirin Kızı, yeni transferlerle güçlenmeye ve eski günlerine dönmeye çalışsa da; rekor ücretle diziye katılan Tuba Büyüküstün’ün bile diziye dahil olması yeterli gelmedi ve reyting sıralamasında düşüş yaşanmaya devam ediyor.

Sefirin Kızı’nda Düşüş Devam Ediyor

Geçtiğimiz sene büyük bir izleyici kitlesiyle herkesi kendisine bağlamayı başaran Sefirin Kızı dizisi zaman içerisinde hem sosyal medyadan gelen yorumlar hem de dizi senaryosunun değişmesi yüzünden izleyicilerini kaybetmeye başladı. Yayınlandığı ilk haftalar zirveyi kimseye kaptırmazken; son zamanlarda reytinglerde ilk onun içine bile giremiyordu.

blank

Dizinin başrol oyuncularının diziden ayrılmaya başlamasıyla Sefirin Kızı için “final” çanları çalmaya başladı! İlk olarak, diziye ismini verecek kadar önemli bir rolde oynayan Neslihan Atagül, “Geçirgen bağırsak sendromu” nedeniyle diziden ayrıldı. Başrolünü kaybeden dizi, başka bir başrol karakter aramaya başladı ve rekor bir ücretle Tuba Büyüküstün’le anlaştı.

blank

Ardından dizide “Gediz” karakterini canlandıran ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da aynı haftalarda Gediz’in ölmesiyle diziden ayrıldı. Hatta Uraz Kaygılaroğlu’nun diziden ayrılması hakkında Söylemezsem Olmaz programında, Neslihan Atagül’ün madde bağımlısı olduğu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Neslihan Atagül’den “bıktığı” için diziden ayrılmak istediği konuşuldu. Ancak bu iddia asparagas çıktı. Detaylar için:

Sefirin Kızı dizisine ardı ardına yeni karakterler eklense de; eski şaşalı günlerinden çok uzak olan dizide bir kayıp daha yaşanacak!

Bülent Şakrak Diziden Ayrılıyor

blank

Sefirin Kızı dizisinde “Kahraman Boz” karakterini canlandıran usta oyuncu Bülent Şakrak’ın diziden ayrılacağı iddia edildi. Geçtiğimiz sezon diziye dahil olan Bülent Şakrak’tan bu habere ilişkin doğrulama ya da yalanlama gelmedi!

Diziden ayrılan ve yeni eklenen karakterlere bakınca, ilk bölümle son yayınlanan bölümün birbirinden oldukça bağımsız olduğunu görüyoruz. Bakalım Sefirin Kızı dizisinde neler yaşanacak?

Benzer Haberler

Azra engin 13 Şubat 2021

Ya bir insan bu kadarmı güzel olurmu ya bence mavi dünyanın en güzel kadını

Arjin 13 Şubat 2021

İyice saçmaladı dizinin izlenecek bir tarafı kalmadı. Bencede bitmeli hiç kaçırmazdım diziyi daha önce 😊

Yorum Yaz