Gerginlik Sürüyor! Barış Murat Yağcı’nın Sevgilisi Nisa Bölükbaşı’na Hitap Şekline Mert Öcal da Laf Attı

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Gerginlik Sürüyor! Barış Murat Yağcı’nın Sevgilisi Nisa Bölükbaşı’na Hitap Şekline Mert Öcal da Laf Attı

“Survivor” ile tanınan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, Sevgililer Günü’nü nasıl kutladıklarını gösteren bir vlog çekti. Birbirleriyle konuşma şekilleri sosyal medyanın diline düşünce, Mert Öcal da ikiliye laf attı!

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, şüphesiz ki “Survivor” yarışmasının 2020 versiyonundaki en dikkat çeken isimler arasındaydı. Yarışma bittikten birkaç ay sonra internette ışık hızıyla yayılan bir videodan anladık ki, birbirlerine aşık olmuşlardı! Olay açığa çıktıktan sonra çift, herkesi şok eden bu ilişkiyi “yeni projelerinden sonra” açıklayacaklarını söylemişti.

barış murat yağcı nisa bölükbaşı

Belli ki, artık “olan oldu” diye düşünüyorlar! Çünkü birbirlerinin işlerini destekledikleri kadar, birbirleriyle de işler yapmaya başladılar. Örneğin, Barış Murat Yağcı’nın ilgiyle takip edilen YouTube kanalında sevgilisi Nisa Bölükbaşı önemli bir yer tutmaya başladı. Sevgililer Günü gelirken de birlikte bir video çektiler tabii ki!

Sevgilisini Böyle Kandırdı

Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı, bir süre ortalarda olmayacağını söylemiş ve tabir-i caizse herkese “trip atmıştı”. Bu küskünlüğün sebebinin çok eleştirilen müzik projeleri olduğu söyleniyordu.

Ama bu gidiş çok kısa sürdü. Dönüşü de muhteşem oldu! Barış Murat Yağcı, Sevgililer Günü için nasıl bir sürpriz planladığını anlatan bir vlog paylaştı. Barış Murat Yağcı, “Böyle sürprizleri ihmal etmeyin. Sizi mutlu edenleri siz de mutlu etmeye çalışın” diyerek takipçilerini uyardı!

Ama o da Nisa Bölükbaşı’nın bir şeyler planladığından şüphelendi! “Her gün ne yapacağını bilirim normalde, ama bugün bilmiyorum” diyen Barış Murat Yağcı, sevgilisini kandırma konusunda ondan önce davrandı.

“Trrreekkkk” Diye Kaydetmiş!

Nisa Bölükbaşı

Barış Murat Yağcı’nın sevgilisine sürpriz yapabilmek için onu evden çıkarması lazım. Bu yüzden onu arayıp bir yalan uyduruyor. Bir arkadaşlarının motor kazası geçirdiğini söyleyecek kadar da zalimleşiyor! Bu sırada gördük ki, Nisa’yı “trrreekkkk” diye kaydetmiş!

Sosyal Medyanın Diline Düştüler

Sonrasında Barış Murat Yağcı eve “sızıyor” ve sürprizi hazırlamaya başlıyor. Bu sırada birbirleriyle nasıl konuştuklarını anlatarak sosyal medyanın diline düşmeyi de başarıyor!

İkili, genellikle birbiriyle “Çevgilim çen mi geldin?” diye konuşuyormuş. Zaten videonun sonunda da bu konuşma şeklinin uygulamalı halini ikisinden de duyduk! Ama takipçileri bu durumla epey dalga geçti. Umarız, Barış Murat Yağcı yine küsüp bir yerlere gitmez!

Barış Murat Yağcı yorum
Barış Murat Yağcı yorum
Barış Murat Yağcı yorum

Takipçileri dışında bu iki isimle dalga geçen biri daha vardı.

Büyük Kavga Çıkmıştı!

Mert Öcal Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı’nın “Survivor” sırasında zaman zaman gergin anlar yaşadığı, hatta bir kez kavga ettiği Mert Öcal da ikilinin videosuna yorum yaptı!

Mert Öcal yorum

Sevgili yaptığımda artık onu nasıl karşılayacağımı biliyorum” diyen Mert Öcal için, bazıları “Gündeme ancak bu şekilde gelebiliyor” derken bazıları da “Öyle ölmezler, füze at” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz