Merve Dizdar’ı Paylaşamadılar! Ezgi Mola ve Gupse Özay Arkadaşları İçin Instagram’da Yarıştı

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Merve Dizdar’ı Paylaşamadılar! Ezgi Mola ve Gupse Özay Arkadaşları İçin Instagram’da Yarıştı

Katıldığı YouTube programı Merve Dizdar’ın başına iş açtı! Merve Dizdar’ı paylaşamayan Ezgi Mola ve Gupse Özay takipçilerini çok güldürdü.

Merve Dizdar

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, yakın arkadaşı İbrahim Selim’in YouTube programına katıldı. Çocukluğundan başlayıp eşine olan aşkına kadar her şeyi açık yüreklilikle anlatan Merve Dizdar, programı izleyenlerin takdirini topladı. Ama bu kadar açık yüreklilik Ezgi Mola ve Gupse Özay’a fazla geldi! Programı izleyen ikili, arkadaşlarını paylaşamadı.

O mu Bu mu?

Merve Dizdar

“İbrahim Selim ile Bu Gece” programının sevilen bölümlerinden biri de “O mu Bu mu?”. Bu bölümde, gelen konuklara her hafta başka bir soru soruluyor ve ekrana gelen iki isimden birini seçmesi isteniyor. Merve Dizdar’dan da Hollywood’da bir proje için partner seçmesi istendi.

Merve Dizdar için seçim yapmak çok zordu. Daha önceki hiçbir konuğa bu kadar acımasız davranılmamış olabilir! Seçeneklerin hepsi dostu ya da aynı seti paylaştığı insanlardı. Hal böyle olunca, Merve Dizdar da ne yapacağını şaşırdı. Yaptığı seçimler ise özellikle iki ismi kızdırdı, Gupse Özay ve Ezgi Mola!

Ezgi Mola’yla Başladı

Ezgi Mola

Merve Dizdar, ilk olarak yakın arkadaşı ve “Masumlar Apartmanı” dizisindeki rol arkadaşı Ezgi Mola’yı seçti. Ama hemen onu pas geçti ve Serenay Sarıkaya’yı seçti. Beklendiği gibi ondan da çabuk vazgeçti ve sonraki turda Gupse Özay’ı seçti. Çünkü beraber çok gülüyorlardı. “Ezgi’yle de çok gülüyorum ama Gupse’yle güldüğüm kadar değil” diyen Merve Dizdar’ı bitiren cümle de bu oldu!

“Gupse’yle büktürüver bacaklarını”

Ezgi Mola

Ezgi Mola, arkadaşına epey kırıldı! Merve Dizdar’a Instagram’dan, “Sana şaka yok artık, git Gupse’yle büktürüver bacaklarını” diye sitem etti!

Ezgi Mola story

Ama Gupse Özay’ın da sonu hüsran oldu!

“Hak ettiğini düşünmüyorum”

Gupse Özay

Gupse Özay ise zaferinden çok memnundu. Üst üste seçildiği anları Instagram hesabından komik yorumlarla paylaşan Gupse Özay, takipçilerini çok güldürdü.

Merve Dizdar, mantıklı bir tercih yaparak Chris Hemsworth’ü seçince Gupse Özay biraz kırıldı! “Seni seçti. Yazık… Asla hak ettiğini düşünmüyorum…” diyen Gupse Özay, yine de arkadaşını özlediğini söyleyerek işi tatlıya bağladı.

Ezgi Mola Gupse Özay Merve Dizdar

Ama Instagram’da tatlı tatlı atışan Ezgi Mola ve Gupse Özay’ı görmek de çok hoşumuza gitti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz