Kendini Övmeye Ara Veren Şeyma Subaşı Bu Kez Sevgilisini İltifata Boğdu: “O benim evim!”

Aleyna

Haberler

13 Şubat 2021

Kendini Övmeye Ara Veren Şeyma Subaşı Bu Kez Sevgilisini İltifata Boğdu: “O benim evim!”

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Instagram paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Sevgilisiyle yaptığı son paylaşım yine çok dikkat çekici!

Şeyma Subaşı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, eğlenceli hayatıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Örneğin, soğuk havanın kendisini hissettirmeye başladığı bu günlerde, Şeyma Subaşı, Miami’de her gün tekne turuna çıkıyor.

Şeyma Subaşı

Eee, ne demişti: “Ben kar yüzü gördüm. Sadece ben olduğum zaman İstanbul’da kar yağmadı!

Şeyma Subaşı

Özetle, Şeyma Subaşı’nın renkli kişiliği, dansları, sürekli partilere gitmesi ve kafasının rahat olması insanları nedense rahatsız etmeye başladı. Üstelik yaşadıklarını sosyal medyada paylaşmaktan da çekinmiyordu.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı

Bunları yapan sadece o olmasa da, bir medya patronu olan Acun Ilıcalı’nın eşi olarak en çok tepki çeken Şeyma Subaşı oldu. Acun Ilıcalı’dan ayrılınca da herkes, “İşte şimdi bitti” diyordu! Ama durum hiç de öyle olmadı.

Eğlenceye Tam Gaz Devam!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, boşandıktan sonra da sürekli tatile gitmeye ve eğlenmeye devam etti. Kısacası hala hayatı istediği gibi yaşıyor ve kafası rahat! Üstelik, Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi’yle “peri masalı” dediği bir ilişkiye başladı. Ona yapılan eleştirilerin dozu, bu “peri masalından” sonra artmaya başladı. Gazeteci Fatih Altaylı bile, “Size ne kardeşim?” diyerek Şeyma Subaşı’nı savundu.

Şeyma Subaşı Mohammed Al Saloussi

Şeyma Subaşı ise bu eleştirilere ve hakaretlere artık cevap vermiyor. Onun yerine, sık sık sevgilisini övdüğü fotoğraflar paylaşıyor!

“O benim evim”

Şeyma Subaşı, son olarak sevgilisiyle bir ayna pozu paylaştı. Ama şimdiye kadar paylaştıklarından biraz farklıydı!

Şeyma Subaşı ve sevgilisi

Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yle sarmaş dolaş verdiği bu poza da “O benim evim” notu düştü. “Peri masalı”, “şans” vs. derken her fotoğrafta övgünün dozu biraz daha artıyor. Ne diyelim, nazar değmesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz