Mucize Doktor’un Güzelleri Bikinili Pozlarıyla Büyüledi! Sinem Ünsal ve Hayal Köseoğlu’nun Hayran Bırakan Görüntüleri

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Mucize Doktor’un Güzelleri Bikinili Pozlarıyla Büyüledi! Sinem Ünsal ve Hayal Köseoğlu’nun Hayran Bırakan Görüntüleri

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor, 64. bölümü ile ekranlara veda etti. 2 sezon boyunca ilgiyle takip edilen dizinin oyuncuları, finalin ardından rahatlamak için tatile çıktı. Sinem Ünsal’ın sosyal medya hesabında paylaştığı tatil fotoğrafı, görenleri hayran bıraktı.

Mucize Doktor Çok Sevildi

Kore yapımı The Good Doctor dizisinin başarılı uyarlaması Mucize Doktor, 12 Eylül 2019 tarihinde yayın hayatına başladı. MF Yapım imzalı fenomen dizinin senaryosu Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alındı. Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna’nın paylaştığı Mucize Doktor, bu hafta 64. bölümü ile ekranlara veda etti. İlgi çeken konusunun yanı sıra Otizm konusunda yarattığı farkındalık sebebi ile de çok sevilen dizi, 64 bölüm boyunca ilgiyle takip edildi.

İşte Mucize Doktor’un Konusu

blank

Mucize Doktor’un konusu, Otizmli Savant sendromundan müzdarip Ali Vefa’nın, hayatta tek başına kalmasına rağmen doktor olma hayalini gerçekleştirmesiydi. Başlangıçta hastanedeki tüm doktorlar ona şüphe ile yaklaşmış olsa da Ali Vefa zekası ve yeteneğiyle kısa sürede kendini kanıtlayarak Berhayat hastanesinin en iyi doktorları arasına yerleşti.

Oyuncular Tatili Haketti

blank

Dizinin tüm oyuncuları 64 bölüm boyunca sergiledikleri performansla izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Kah güldürüp kah ağlatan Mucize Doktor, Türkiye’nin kült dizileri arasında şimdiden yerini aldı. Koronavirüs salgınına rağmen çekimleri aksatmayan oyuncular sezon boyunca bir hayli yoruldu ve finalin ardından her biri güzel bir tatili haketti.

O İsimler Tatile Birlikte Çıktı

blank

Dizinin güzel oyuncuları Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Hayal Köseoğlu ve Merve Bulut, sette gelişen arkadaşlıklarını set dışına da taşıdı ve final sonrası tatile birlikte çıktı. Deniz ve güneşin tadını çıkaran güzel oyuncuların o anları sosyal medyayı çalkaladı.

blank

Güzellikleri Göz Kamaştırdı

blank

Sinem Ünsal; Hazal Köseoğlu, Merve Bulut ve Hazal Türesan ile birlikte çekilen bikinili fotoğraflarını ‘Kendimizi bikiniyle yakaladık’ notu ile Instagram hesabında paylaştı. Ünlü oyuncuların güzelliği görenlerin gözlerini kamaştırdı.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz