Alişan ve Demet Akalın’dan Deniz Seki’ye Canlı Yayında Şok Gönderme: İki Yakamız Bir Araya Gelmedi!

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Alişan ve Demet Akalın’dan Deniz Seki’ye Canlı Yayında Şok Gönderme: İki Yakamız Bir Araya Gelmedi!

Gündüz kuşağının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, her gün yeni konuklarıyla Star Tv ekranlarına gelmeye devam ediyor. İkilinin eğlencesi gibi göndermeleri de bitmiyor!

Hem Eğlenip Hem Eğlendiriyorlar

Hafta içi her sabah Star Tv ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının sunucuları Demet Akalın ve Alişan, program boyunca hem kendileri eğleniyor hem de izleyenleri eğlendiriyor. Her gün bir başka konuk ağırlayan ikilinin reytingleri şu sıralar düşüşte gibi görünüyor.

Deniz Seki, Programın İlk Konuklarından Olmuştu!

blank

10 Ağustos 2020 tarihinde yayına başlayan program, 13 Ağustos tarihinde Deniz Seki’yi konuk etmişti. Demet Akalın ile sıkı dost olduğu bilinen Deniz Seki’nin konuk olduğu program izlenme rekorları kırmıştı.

Deniz Seki Dikişlerine Rağmen Arkadaşını Kırmadı!

blank

Mutfağa olan merakı herkes tarafından bilinen ünlü şarkıcı Deniz Seki, programdan bir gün önce ufak bir kaza atlatmıştı. Kıymalı börek yaparken elini kesen Deniz Seki, atılan dikişlere rağmen Demet Akalın ve Alişan’ı kırmayarak programa katılmıştı.

Kah Güldüler, Kah Ağladılar

blank

Ünlü ikilinin Deniz Seki’yi konuk ettiği program çok konuşulmuştu. Eğlencenin doruğa çıktığı programda zaman zaman göz yaşları da sel olmuştu. Yakın arkadaşı ile bir araya gelen Demet Akalın, Deniz Seki’yi hapiste ziyaret ettiği anısını anlatmış, o anları adeta tekrar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamamıştı.

Deniz Seki Eli Boş Gelmedi

blank

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın ilk konuklarından olan Deniz Seki, programa eli boş gelmemişti. İyi dileklerini sunan Seki, arkadaşlarına bir nazar boncuğu hediye etmişti.

Çağla Konuk Olunca Ortalık Karıştı

blank

İkilinin rogramına Kasım ayında, Deniz Seki’nin İbo Şov’da detone oluşu ile dalga geçen pop şarkıcısı Çağla Konuk olmuştu. Demet Akalın bu programda, Çağla’yı konuk ettiği için kendisini sosyal medyadan engelleyen arkadaşı Deniz Seki’ye ateş püskürerek dostluğunu sonlandırmıştı.

Eski Arkadaşa Gönderme!

Bugün yayınlanan programda Demet Akalın ve Alişan ,nazar boncukları üzerine yaptıkları sohbette Deniz Seki’ye gönderme yapmayı ihmal etmedi. Alişan, ‘Deniz Seki bize nazar boncuğu getirmişti’ diyen Demet Akalın’a ‘O günden beri iki yakamız bir araya gelmedi’ cevabını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz