Camdaki Kızı’n Yıldızı Burcu Biricik Eşiyle Paylaşım Yaptı! Bakın Eşi Kim Çıktı…

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Camdaki Kızı’n Yıldızı Burcu Biricik Eşiyle Paylaşım Yaptı! Bakın Eşi Kim Çıktı…

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız; televizyon seyircilerini ikiye böldü! İzleyicilerin bazıları diziyi çok beğenirken, birçok kişi ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hayat öykülerine dayanan kitaplarından daha fazla dizi yapılmaması gerektiğini savundu. Özellikle de Twitter ve Ekşi Sözlük kullanıcıları bu konudan oldukça şikayetçi.

Burcu Biricik

Camdaki Kız Tepki Topladı!

Hatta bazı insanlar Gülseren Budayıcıoğlu’nun hasta mahremiyetini ihlal ettiğini de iddia ediyor! Özellikle de geçtiğimiz hafta Cüneyt Özdemir bu konuyla alakalı şikayetini Twitter’da dile getirince; birçok kişinin kendisiyle aynı fikirde olduğunu görmüş olduk. Bu tepkiler Camdaki Kız’a reyting olarak nasıl bir dönüş yapar bilinmez fakat dizinin başrollerinden Burcu Biricik’i ekranlarda görmeyi çok özlemişiz!

Camdaki Kız dizisiyle ekranlara hızlı bir dönüş yapan Burcu Biricik; güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle hepimizin kalbini çalmayı başardı! Ancak güzel oyuncunun Instagram hesabında sık sık gördüğümüz eşi Emre Yetkin’in kim olduğunu ya da ne iş yaptığını biliyor muyuz? Kendisi gezgin bir fotoğrafçı, şimdiye kadar toplamda 38 ülke gezmiş ve dünyanın dört bir yanından fotoğrafları Instagram hesabında paylaşıyor.

Burcu Biricik’in Eşi Gezginmiş!

5 yıl önce 2016 yılında hayatını Emre Yetkin’le birleştiren güzel oyuncunun düğünü sosyal medyadan ilgiyle takip edilmişti! Bütün genç kızların hayalini süsleyen masal tadında bir düğünle dünyaevine giren Burcu Biricik ve Emre Yetkin; Instagram hesaplarından hayatlarını ve evliliklerini paylaşmaya devam ediyor. Ancak Emre Yetkin’in paylaşımları birazcık daha “farklı” çünkü kendisi gezgin bir fotoğrafçı!

Dünyanın dört bir yanına seyahat eden Emre Yetkin; Instagram takipçilerine kendi bakış açısıyla dünyayı tanıtıyor! Toplamda 38 ülke ve sayısız şehire yolculuk eden Emre Yetkin, Koronavirüs pandemisi nedeniyle bugünlerde seyahatlerine ara vermiş durumda. Umarız en kısa zamanda tekrardan bizleri kadrajıyla buluşturma şansı yakalar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz