Onların Kardeşliği Masumlar Apartmanı’nı da Aştı: Merve Dizdar ve Ezgi Mola Bu Sefer Fena İfşalandı!

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Onların Kardeşliği Masumlar Apartmanı’nı da Aştı: Merve Dizdar ve Ezgi Mola Bu Sefer Fena İfşalandı!

Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın yakın arkadaşlığı her defasında kalbimizi eritiyor! Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ve Gülben isimli iki kız kardeşi canlandıran ikili rollerine kendilerini fazla kaptırmış olacaklar ki; set dışında da “kardeş” olmaya devam ediyorlar. Hatta dün Merve Dizdar ve Ezgi Mola; Ezgi Mola’nın erkek arkadaşı Mustafa Aksakallı tarafından ifşa edildi!

Masumlar apartmanı

Merve Dizdar ve Ezgi Mola Kardeşliği!

Son olarak Haber Global’de “Az Önce Konuştum” programında ünlü gazeteci Candaş Tolga Işık’a konuk olan Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah; sohbet esnasında herkesi güldürmeyi başardı! Özellikle set dışında da yakın arkadaşlıklarına devam eden Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın muzip ve eğlenceli halleri içimizi eritmeye yetti.

Merve Dizdar

Son dönemde Masumlar Apartmanı’nın reyting rekorları kırmasının ardından dolar ve dogecoin’den daha hızlı değer kazanan Ezgi Mola ve Merve Dizdar; hem televizyon ekranlarında hem de sosyal medyada büyük bir ilgiliyle takip ediliyor. Oyunculuk yeteneklerinin yanında eğlenceli ve neşeli tavırlarıyla Instagram takipçilerinin yüzünü güldürmeyi başaran ikili yakın arkadaş olduğunu biliyorduk. Fakat dün Ezgi Mola’nın erkek arkadaşı Mustafa Aksakallı’nın ifşasından sonra ikilinin, gerçekten de “kardeş” olduklarından emin olduk!

ezgi Mola

İfşalandılar!

Bildiğiniz gibi Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı sık sık birbirini ifşa etmeleriyle ünlü olan bir çiftimiz! Hem Ezgi Mola hem de Mustafa Aksakallı; muziplikte ve yaramazlıkta sınır tanımadan her anlarını panayır alanına çevirmeyi başarıyor. Özellikle de Mustafa Aksakallı sayesinde Ezgi Mola’nın Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Safiye kadar temizlik takıntılı olduğunu öğrendik!

Dün akşam ise televizyon ekranlarında Masumlar Apartmanı vardı. Türkiye’nin yarısı TRT ekranlarında pür dikkat yeni bölümü seyrederken; Ezgi Mola ve Merve Dizdar, Mustafa Aksakallı tarafından fena ifşalandı! Güzel oyuncu Merve Dizdar; dizilerinin yeni bölümünü seyretmek için Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın evine gitti.

Tabii Mustafa Aksakallı böyle bir fırsatı kaçırmadı ve hem sevgilisi Ezgi Mola’yı hem de Merve Dizdar’ı çıt çıkartmadan dizi izlerken videoya çekti ve Instagram hesabında paylaştı. Bazı ünlüler “kendi işlerimi izleyemiyorum” derken, Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın herkes gibi beraber yeni bölümü seyretmesi sosyal medyada olay oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz