Demet Akalın’dan Hakkında Yorum Yapan Kişiye Çok Sert Tepki: “Günahıma Giriyorsunuz!”

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Demet Akalın’dan Hakkında Yorum Yapan Kişiye Çok Sert Tepki: “Günahıma Giriyorsunuz!”

Magazin gündeminin magazin kraliçesi Demet Akalın, her gün yeni bir sansasyon üretmeyi başarıyor! Güzel şarkıcının bu tutumu sayesinde “magazin kraliçesi” lakabını Söylemezsem Olmaz yorumcusu Seren Serengil’den kendisine transfer olmak üzere! Her adımıyla olay olan Demet Akalın, dün akşam Survivor’ı seyrederken; köpeklerinin kaybolduğunu “umursamaz” bir tavırda anlatınca yine sosyal medyadan linç yemeye başladı!

Demet Akalın

Yeni Magazin Kraliçesi: Demet Akalın!

Sosyal medyada linç yemeye doymayan iki ünlü sima var. Biri Şeyma Subaşı diğeri ise Demet Akalın! Şeyma Subaşı yaptığı ya da yapmadığı her paylaşımla magazin gündeminde kendisine yer bulurken; güzel şarkıcı Demet Akalın’ın her söylediği söz ya da davranış sosyal medya kullanıcılarının sinirini bozmaya yetiyor.

Demet Akalın

Özellikle Twitter’da her tweetten sonra bozuk Türkçesi yüzünden linçlenen Demet Akalın; sosyal medyadan gelen yorumlara aldırmadan yolunda ilerlemeye devam ediyor. Hatta güzel şarkıcı geçtiğimiz aylarda Instagram ve Twitter’dan gelen yorumlara aldırmadan Uludağ’a tatile gidince; eşi Okan Kurt’la birlikte Koronavirüs kapmıştı!

Demet Akalın

Demet Akalın Koronavirüs olayının ardından bu sefer “sponsorlu” Dubai tatili sırasında; kendisine geçtiğimiz sene “geçinemiyorum” açıklamasını hatırlatan bir takipçisine; “Uçak biletimden otelime kadar her şey sponsorlu! Allah garibana veriyor işte!” diyerek kendini yine Instagram yorumlarında savundu. Fakat Demet Akalın’ın bu savunması; sosyal medyada ters tepti! Koronavirüs nedeniyle geçim sıkıntısı yaşayan binlerce insan varken Demet Akalın’ın kendisine “gariban” demesi birçok kişinin siniri bozdu.

Demet Akalın

Demet Akalın’dan Sert Çıkış!

Ancak Demet Akalın’ın sosyal medyada tepki gören tek açıklaması ya da yorumu bu değil elbette. Survivor sevdasıyla ün salan güzel şarkıcı; dün Survivor Panaroma programı izlerken eski Survivor yarışmacılarından Mert Öcal’ın Ersin Korkut’un köpeği yüzünden yarışmadan elendiğini düşündüğünü anlatırken; Demet Akalın, evindeki köpeklerin kayıp olduğunu anlattı. Ancak güzel şarkıcının anlatım tarzı sosyal medya kullanıcıları tarafından “gamsız” olarak algılanınca ortalık karıştı.

Kısa sürede Instagram’da yayınlanan bu videoya “Ne kadar üzüldüyse artık” yorumu yapan bir kişiye Demet Akalın’dan sert bir cevap geldi; “Onlar hep dolaşır ve geri gelir!! Ne alaka ya, bilip bilmeden manyak mısın, Ramazan günü günahımı alıyorsun!!”

Demet Akalın yorum
Benzer Haberler

Belinay 22 Nisan 2021

Ohaaaaa manyak dedi ben onun hayranı değilim zaten. Ama takipçisi manyak deeseydi takiipçisi mahkemelik olurdu😒

Yorum Yaz