Kendi İsteğiyle Entübe Edilmişti! Sadakatsiz’in Haluk Güçlü’sü Burak Sergen’in Son Durumunu Eski Eşi Açıkladı

Aleyna

Haberler

21 Nisan 2021

Kendi İsteğiyle Entübe Edilmişti! Sadakatsiz’in Haluk Güçlü’sü Burak Sergen’in Son Durumunu Eski Eşi Açıkladı

Sevilen dizi “Sadakatsiz”in usta oyuncusu Burak Sergen, Covid-19 nedeniyle yoğun bakımdaydı. Son durumuyla ilgili açıklama, davalık olduğu eski eşi Işıl Sergen’den geldi.

Burak Sergen

Bu sezon diziler tam gaz devam etse de, pandemi nedeniyle tüm ekip kelle koltukta çalışıyor. Özellikle son dönemde artan vaka sayıları nedeniyle, neredeyse tüm setlerden Covid-19 vakaları çıkmaya başladı. Bu vakalar genellikle tüm sete sıçramıyor ve durumlar ağırlaşmıyor. Ama “Sadakatsiz” setindeki Covid-19 vakaları maalesef usta oyuncu Burak Sergen’i hastanelik etti!

Aniden Kötüye Gitti

Dizide Haluk karakterini oynayan Burak Sergen, 10 gün önce evinde fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. Covid-19 kaynaklı olduğu ortaya çıkan akciğer enfeksiyonu ve solunum problemi nedeniyle yoğun bakımda tedavi görmeye başladı. Usta oyuncunun 11 yaşındaki oğlu Cansın Sergen’in de Covid-19’a yakalandığı ortaya çıktı.

Burak Sergen’in durumunun ağırlaşmasının ardından, tüm “Sadakatsiz” ekibine test yapıldı. Maalesef Derin’i oynayan Melis Sezen ve Ali rolündeki Alp Akar’ın da testi pozitif çıktı. Neyse ki, hastalığı hafif bir şekilde evde atlatıyorlar. Setteki Covid-19 vakalarından ötürü, bu akşam “Sadakatsiz” ekranda olmayacak. Dizinin yeni bölümü haftaya ekrana gelecek olsa da, maalesef Burak Sergen’i bir süre daha izleyemeyeceğiz.

Davalık Olduğu Eski Eşi Duyurdu

Burak Sergen Işıl Sergen

Burak Sergen, eski eşi Işıl Sergen’e soyadını kullanmayı bırakması için dava açmıştı. Dünkü duruşmada tanık olarak dinlenen Zafer Kayaokay, Burak Sergen’in durumunun ciddiyetini koruduğunu ancak daha kötüye gitmediğini söylemişti. Asıl can alıcı bilgi ise davalık olduğu eski eşinden geldi!

Işıl Sergen story

Bilinci açıkken rızası alınan Burak Sergen, kendi isteğiyle entübe edilmiş. Umutlu bir tablo çizen Işıl Sergen’in en büyük ricası, özellikle oğlunun hassasiyeti göz önüne alınarak, Burak Sergen’in iyileşeceği inancını herkesin paylaşması. Tabii ki paylaşıyoruz ve en kısa sürede onu yine işinin başında görmeyi umuyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz