Ünlü Türkücü Alişan’dan Babalık Dersi: Yeni Doğan Kızı Eliz’le En Özel Anlarını Paylaştı!

Aleyna

Haberler

2 Mart 2021

Ünlü Türkücü Alişan’dan Babalık Dersi: Yeni Doğan Kızı Eliz’le En Özel Anlarını Paylaştı!

Instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlü türkücü Alişan, yeni doğan kızı Eliz’le birlikte sık sık fotoğraf atmayı ihmal etmiyor. Her fırsatta ne kadar mükemmel bir eş ve baba olduğunu gösteren Alişan, dün gece “Baba olmak zor iş!” temalı bir fotoğraf paylaşarak hepimizin kalbini çaldı!

Alişan ve Burak

Tektaş Ailesi!

2017 yılında bir dizi setinde hayatının aşkı Buse Varol’la tanışan Alişan’ın hayatı; o günden itibaren hızlı bir değişim sürecine girdi. Uzun yıllar müzmin bekar olarak tanıdığımız Alişan; güzeller güzeli Buse Varol’la masal tadında bir düğünle dünyaevine girdi.

Alişan ve Buse Varol

Buse Varol ve Alişan çiftini herkes birbirine çok yakıştırıyor. Hem çok yakışan hem de çok iyi anlaşıp ekip ve aile olabilen çiçeği burnunda çiftimiz kısa süre içinde bir çocukları olacağı haberini aldı. İlk çocukları Burak, 2019 yılında çiftimize huzur ve mutluluk getirdi.

Alişan ve Buse Varol

Tektaş ailesine Burak’ın da katılmasıyla aileleri büyümeye başlayan çiftimiz Burak’ın gelişini büyük bir coşkuyla kutladı. Aradan bir yıl geçtikten sonra Alişan ve Buse Varol çifti; mutlu bir haber daha aldı. İkinci çocuk yoldaydı!

Alişan ve Buse Varol

Hem Alişan hem de Buse Varol, ikinci çocukları için oldukça heyecanlıydı. Hamilelik sürecini Instagram hesabında sık sık takipçileriyle paylaşan Buse Varol; hayatının hiçbir detayını sevenlerinden gizleme ihtiyacı duymuyor. Öyle ki, Tektaş çifti ikinci çocukları Eliz’in doğumundan, Buse Varol’un lohusalığına kadar her şeyi bizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Buse Varol, Burak ve Eliz

Alişan’ın Babalığı Herkesin Dilinde!

Alişan’ın ise ne kadar iyi bir baba ve eş olduğu herkesin dilinde! Maşallah diyelim. Hatta herkese sivri diliyle yorumlar yapmaktan geri durmayan Seren Serengil bile; Alişan’ın çok iyi bir baba ve eş olduğunu canlı yayında itiraf etmişti. Dün akşam ise Alişan’dan örnek bir hareket daha geldi!

Alişan

Kızı Eliz’i uyutmaya çalışırken Instagram hesabından bu anları paylaşan Alişan, bir kez daha gönlümüzü fethetti! Alişan’ın yorgunluğu ise gözlerinden okunuyordu! Eee baba olmak kolay değil.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz