Alişan ve Eşi Buse Varol Öyle Bir İsimle Bir Araya Geldi ki Demet Akalın Buna Ne Diyecek Merak Konusu!

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2021

Alişan ve Eşi Buse Varol Öyle Bir İsimle Bir Araya Geldi ki Demet Akalın Buna Ne Diyecek Merak Konusu!

Alişan, Türk magazin gündeminin en samimi isimlerinden biri. Eğlenceli ve samimi tavırlarıyla bildiğimiz Alişan, iş hayatıyla olduğu kadar özel hayatıyla da her daim konuşuluyor. Birbirinden ünlü isimlerle dostluk yapan Alişan, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşımla ortalığı epey karıştıracak gibi duruyor. İşte Demet Akalın’ın dikkatini çekecek olan o paylaşım!

Dostlarından Büyük Destek Görmüştü!

Alişan, ne yazık ki geçtiğimiz aylarda erkek kardeşi Selçuk Tektaş’ı toprağa vermişti. Covid-19 nedeniyle kardeş acısı yaşayan Alişan, bu zorlu zamanlarında büyük bir sessizliğe gömülmüştü. Eşi Buse Varol, Alişan’ın yanından bu süreçte bir an olsun ayrılmamıştı ve eşine büyük bir destek vermişti.

Kardeşini kaybetmenin acısı ile oldukça kötü zamanlar geçiren Alişan’ı bu dönemde hiçbir dostu yalnız bırakmamıştı. Bir zamanlar büyük bir küslük yaşayıp sonrasında gündüz kuşağı programı sunarak barıştıklarını ilan eden Demet Akalın da arkadaşını bir an olsun desteksiz bırakmamıştı.

Bu süreçte, Alişan’a Demet Akalın’la barıştığı gerekçesiyle küsen Ece Erken bile, büyük bir destek vermiş ve barışma çağrısında bulunmuştu. İşte şimdi yavaş yavaş ortalığın düzeldiği ve Alişan’ın yaralarını sarmaya başladığı bu zamanlarda ortaya çıkan yeni bir fotoğraf, dikkatleri çekti.

Demet Akalın’dan Büyük Sessizlik!

Alişan geçtiğimiz saatlerde Ece Erken ve eşi Buse Varol’la olan bu fotoğrafını paylaştı. Henüz paylaşmasının üstünden kısa bir süre geçmesine rağmen dikkat çeken bu fotoğrafa ünlü sanatçının takipçileri tepki gösterirken Demet Akalın’dan henüz bir ses çıkmadı. Bakalım ilerleyen zamanlarda bu durum ile ilgili taraflardan bir açıklama gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz