Demet Akalın ve Okan Kurt Kötü Günleri Unutup Aşka Geldi: Evlilik Yıldönümlerini Bakın Nasıl Kutladılar?

Aleyna

Haberler

3 Kasım 2021

Demet Akalın ve Okan Kurt Kötü Günleri Unutup Aşka Geldi: Evlilik Yıldönümlerini Bakın Nasıl Kutladılar?

Sosyal medyanın sevilen çiftlerinden Okan Kurt ve Demet Akalın, bugün 10. evlilik yıldönümlerini kutluyorlar. Aslında geçtiğimiz yıllarda Demet Akalın ve Okan Kurt, bir haciz meselesi nedeniyle boşanmıştı ancak kısa süre içinde yeni aşk yaşamaya başlayan ve barışan çiftimiz bir daha nikah masasına oturmadı. Her ne kadar resmi olarak evli olmasalar da tüm Türkiye onları evli olarak kabul ediyor ve bu şekilde anıyor. Bugün ise Okan Kurt ve Demet Akalın’ın tam 10. evlilik yıl dönümleri. Çiftimiz bu mutlu günü hem Instagram’dan hem de yakın arkadaşlarıyla güzel bir mekanda kutlamayı ihmal etmedi. Birbirlerine yazdıkları güzel aşk sözleri ise görenleri oldukça duygulandırdı.

Bildiğiniz gibi Okan Kurt ve Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda bir kavga olayına karışmış ve bu olayın ardından soluğu önce Fransa, ardından da İtalya’da almıştı. Hirahan’ın yanındaki restoran ile ters düşen Okan Kurt, mekan sahipleri tarafından zorla tutulunca devreye Demet Akalın girerek, Instagram’dan Okan Kurt’un hayatının tehlikede olduğunu söyleyerek hem basın mensuplarından hem de emniyet güçlerinden Hirahan’a gitmelerini rica etmişti.

blank

Instagram’da Duygusal Anlar Yaşanıyor!

Tüm bu yaşanan kavgaların ardından gerilen Okan Kurt ve Demet Akalın, yanlarına kızları Hira’yı da alarak güzel bir tatile çıktı. Tatil dönüşünde de 10. evlilik yıl dönümlerini Instagram’dan birbirlerine sevgilerini belli ederek kutladılar: “Bizimkisi bir aşk hikayesi, içinde dünyanın en güzel hediyesi olan.(H) Günay’da verdiğim sözü hiç unutmadan, ilk günki Alişan’ın 🙂 izin vermediği kahve içmeye gittiğimiz heyecanla yanındayım sevgilim. Biz seninle neleri başardık, ne günleri atlattık ve başarmaya devam edeceğiz Allah’ın izniyle. 10 yıl bana 10 dakika gibi… Her şey için ve bana yaşattıkların için teşekkür ederim miniğim.. #ilkgünkiaşkla @demetakalin”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz