Bu Olay Esra Erol’u Dehşete Düşürdü: Hamile Eşini Bırakıp Çocukluk Aşkına Düğün Yapan Sezer’in Pişkinliği Şoke Etti!

Aleyna

ATV

3 Kasım 2021

Bu Olay Esra Erol’u Dehşete Düşürdü: Hamile Eşini Bırakıp Çocukluk Aşkına Düğün Yapan Sezer’in Pişkinliği Şoke Etti!

Esra Erol’un programında yaşanan olaylar bizi şaşırtmaya devam ediyor. Reyting rekortmeni Esra Erol’un programına katılan 8 aylık hamile Kübra’nın anlattıkları ekran başındaki kişileri oldukça etkiledi. 2 senelik evli olduğu eşi Sezer’in kendisini 5 ay önce terk ettiğini ve çocukluk aşkı Elif’le, kendisiyle evliyken kına ve düğün yaptığını söyleyen Kübra, Sezer’in ortaya çıkmasını ve kendisinden boşanmasını istedi.

Bu Kadarına da Yok Artık!

Gözyaşları içinde hayat hikayesini anlatan Kübra’ya herkes üzülürken, ertesi gün programa Sezer’in katılmasıyla her şey daha da karıştı. Sezer’in umursamazlığı ve pişkinliği Esra Erol başta olmak üzere tüm seyircileri şoke etti. Kübra’yı sevmediğini ve onunla olmak istemediğini söyleyen Sezer, şu an çalışmadığını ve Kübra’ya nafaka ödeyemeceğini söyledi. Tüm bu sözlerin ardından da stüdyoyu terk etti ve daha fazla konuşmak istemediğini, programa da boşanmak için katıldığını ifade etti.

Programın ilerleyen dakikalarında Kübra’nın annesinin kendisini 6 yaşındayken başka bir adamla kaçtığı ortaya çıkınca tüm Türkiye Kübra için ağlamaya başladı! Kübra’nın annesi telefona bağlanıp olayların bildiği gibi olmadığını ve kızına sahip çıktığını söylemiş olsa da; genç kadının gözyaşları içinde bir türlü dinmedi ve annesinden yardım istemediğini, bir daha görüşmeyeceğini söyledi.

Ekran Başındakileri Sinir Ettiler!

Ertesi gün ise ortalık daha da karıştı, bu sefer programa Sezer’in “çocukluk aşkım” dediği ve Kübra ile evliyken düğün yaptığı Elif de katıldı. Kübra her ne kadar Elif’in hamile olduğunu iddia etse de; Elif bu iddiaları reddetti. Tüm bu yaşananların ardından sosyal medya kullanıcıları Kübra’ya destek verdiklerini ve arkasında oldukları belirterek, genç kadının yalnız olmadığını ifade ettiler! Bakalım yarın Kübra, Elif ve Sezer konusunda neler yaşanacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz