Beğeni Yağdı! Exxen’de Partner Olacağı Konuşulan Deniz Can Aktaş ve Melisa Şenolsun Aynı Reklam Filminde

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Beğeni Yağdı! Exxen’de Partner Olacağı Konuşulan Deniz Can Aktaş ve Melisa Şenolsun Aynı Reklam Filminde

Exxen’in yeni dizisi Star için partner olacağı konuşulan Deniz Can Aktaş ve Melisa Şenolsun Trendyol reklamı için kamera karşısına geçti. Kusursuz uyumlarıyla dikkat çeken ünlü ikilinin bu reklam filmini saatler içinde binlerce yorum ve beğeni geldi.

deniz can aktaş-melisa şenolsun

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen, farklı projelerle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Exxen’in bir seri katilin hayatını anlatacağı yeni projesi Star’ın başrolü için Melisa Şenolsun düşünülmüştü. Melisa Şenolsun “Yakında” notuyla Deniz Can Aktaş ile bir fotoğraf paylaşınca hepimiz bu paylaşımı bir partnerlik sinyali olarak algılamış, ikiliyi Star’da beraber izleyeceğimizi düşünmüştük.

deniz can aktaş-melisa şenolsun

Hatırlarsanız, Melisa Şenolsun ve Deniz Can Aktaş’ı daha önce izlemiştik. İkisinin de asıl çıkış yaptıkları dizi Tatlı Küçük Yalancılar’da Melisa Şenolsun ve Deniz Can Aktaş beraber rol almıştı. Biz Exxen’in yeni dizisi Star’da bu efsane ikiliyi birlikte görmeyi bekliyorduk ama paylaşımın nedeni aslında reklam filmiymiş.

Böyle Partnerlik Enerjisi Yok

Menajerimi Ara’da Barış karakteriyle fırtınalar estiren Deniz Can Aktaş ve en son Atiye’de izlediğimiz Melisa Şenolsun Trendyol için kamera karşısına geçti. Reklam filmindeki uyumlu kimyalarıyla dikkat çeken yıldız ikilinin Trendyol reklamı çok beğenildi.

Exxen’in Yeni Seri Katili

24 Eylül 1996 doğumlu olan Melisa Şenolsun, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisi.  Kariyerine 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar ile başlayan güzel oyuncu,  Kiralık Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırdı. Daha sonra ise Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Mert Yazıcıoğlu ile birlikte “Ceren” karakteriyle başrol oyuncu olarak yer aldı.

deniz can aktaş-melisa şenolsun

Nefes Nefese, Güzelliğin Portresi, Atiye gibi projelerde yer alan Melisa Şenolsun, Exxen’in yeni dizisi Star’da başrol oyuncusu olacak. Hakan Bonomo’nun kaleminden çıkan Star’da seri katil Yasemin’i oynayacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz