Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Uzun Uzun Yemek Aşkını Anlattı: “Başka bir şeye para harcadığım yok…”

Aleyna

Haberler

22 Şubat 2021

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Uzun Uzun Yemek Aşkını Anlattı: “Başka bir şeye para harcadığım yok…”

Sevilen dizi “Sadakatsiz”in başrol oyuncularından Melis Sezen, fit görünüşüyle dikkat çekiyor. Ama bakın en çok para harcadığı şey neymiş?

Cansu Dere Caner Cindoruk

Bu sezonun en beğenilen dizilerinden birisi de Kanal D’de yayınlanan “Sadakatsiz”. BBC One dizisi “Doctor Foster”dan uyarlanan dizi, “Aldatılan kadının öfkesi cehennem ateşinden beterdir” sloganıyla yola çıktı. Anında da geçen sezonun reyting şampiyonu “Kuruluş Osman”ı tahtından etti! Bu başarıda senaryonun ustaca uyarlanmasından özenle seçilen oyuncu kadrosuna kadar her şeyin payı var. Dizinin oyuncu kadrosundaki en göze çarpan isimlerden biri de genç oyuncu Melis Sezen!

Melis Sezen

Melis Sezen, henüz 24 yaşında olmasına rağmen pek çok dizide önemli rollerde oynadı. Ama reytingler konusunda şansı pek yaver gitmedi. Genç oyuncu, şeytanın bacağını “Sadakatsiz” sayesinde kırdı. Dizide, evli bir adamın genç sevgilisi olarak tanıdığımız Derin karakterini oynayan Melis Sezen, performansıyla büyük övgü topladı. Aynı zamanda, düzgün fiziği ve fit haliyle de seyirciden tam puan aldı.

Dansla Formunu Koruyor

Melis Sezen

Melis Sezen, pilates yapmayı tercih eden ünlü isimlerden biri. Ama formunu korumasının asıl sebebi dans! Spor yerine dans etmeyi tercih ettiğini belirten ünlü oyuncu, Latin danslarına çok meraklı. Salsa, bachata ve tango yapan Melis Sezen, “Salsa ve tango vücudu inanılmaz sıkılaştıran ve merkezi güç isteyen danslar” diyor. Tüyo için teşekkürler!

Melis Sezen, fırsat bulduğu her an ve her yerde dans ediyor. Bunu da sık sık Instagram’da paylaşıyor.

Bu kadar çok dans etmesinin sebebi ise bitmek bilmeyen iştahı olabilir! Meğer Melis Sezen’in en sevdiği şey yemek yemekmiş.

“Beni en iyi anlatan caption”

Melis Sezen

Melis Sezen, geçtiğimiz aylarda Onedio’nun yaptığı soru-cevap videolarından birine katıldı. “En çok para harcadığınız şey nedir?” sorusuna ise cevabı çok netti!

Soruya hiç düşünmeden, “Yemek. Net. Başka bir şeye harcadığım yok” diye cevap veriyor! Sonra da, “Çok seviyorum yemek yemeyi. Sevmediğim bir şey yok. Çok ciddiyim. Asla yemek ayırt etmem. İnanılmaz keyif alırım” diyerek uzun uzun yemek aşkını anlatmaya devam ediyor.

Melis Sezen

Uzun zamandır iştahını bu kadar samimi bir şekilde anlatan bir ünlü görmemiştik. Afiyet olsun Melis Sezen!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz