Alişan Eşi Buse Varol’un Doğumuna Günler Kala Kurşun Döktürdü: “Size Beddua Eden Biri Var, Gelinime…”

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Alişan Eşi Buse Varol’un Doğumuna Günler Kala Kurşun Döktürdü: “Size Beddua Eden Biri Var, Gelinime…”

Ünlü türkücü ve sunucu olan Alişan, eşi Buse Varol Tektaş’ın doğumuna günler kala kurşun döktürdü. Kurşunu döken kadının söylediğine göre Tektaş ailesinin üzerin çok göz, nazar ve beddua varmış! Özellikle de Buse Varol’da. En son geçtiğimiz haftasonunu Bolu Abant’ta romantik bir tatille geçiren çiftimizin başına bazı “olaylar” gelmiş olacak ki; Alişan kurşun döktürme ihtiyacı hissetmiş!

Alişan ve Buse Varol

Doğum Öncesi Romantik Kaçamak

Buse Varol

Bildiğiniz gibi karnı burnunda olan Buse Varol, kızı Eliz’i kucağına almak için gün sayıyor. Hem oğlu Burak’la ilgilenen hem de hamileliği zor geçen Buse Varol’a jest yapmak isteyen eşi Alişan; ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte soluğu Bolu Abant’ta aldı.

Alişan ve Buse Varol

Romantik bir haftasonu geçiren çiftimiz, Instagram’a da sık sık video ve fotoğraf yüklemeyi ihmal etmedi. Hatta, gittikleri otelde kendi düğün şarkılarını duyan Alişan ve Buse Varol; kendini otelin pistine atarak dans etmeye başladı. Bu şekilde düğün günlerini de yaad etmiş oldular. Detaylar için:

Alişan ve Buse Varol dans ederken; Buse Varol’un zorladığını ve dikkatli dans ettiğini görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde bir AVM’de alışveriş yaparken magazincilere yakalanan Buse Varol bu hamileliğin, bir önceki hamileliğinden daha zorlu geçtiğini söylemişti. Anlaşılan Tektaş ailesi, Buse Varol’un zorlu geçen hamileliğini nazara bağlıyor!

Alişan ve Buse Varol

Tektaş Ailesinin Üzerinde Göz, Nazar ve Beddua Var!

Alişan ve Buse Varol

Türkücü Alişan, ailesi üzerinde göz ve nazar olduğunu düşünüyor olacak ki; bugün kurşun döktürdü ve kurşun döktürdüğü anları Instagram hesabından paylaştı.

Kurşunu döken kadın ise felaket tellalığı yapıyor adeta: “Ayy bunlar nereden çıktı? Üzerinizde göz, nazar, büyü ve beddua var. Gözü olanın gözü çıksın. Hele de gelinime, (Buse Varol) gelinimin üzerinde çok göz ve kötü enerji var. Size kin besleyen ve beddua eden biri var!” diyerek Alişan’ı hem uyarıyor hem de nasihat veriyor.

Alişan, paylaştığı videonun üzerine “Gözünüz Çıksın” yazmayı ihmal etmemiş. Anlaşılan Tektaş ailesinde bir takım sorunlar yaşanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz