Alişan’ın Eşi Buse Varol Hakkında Merak Edilenleri Instagram’dan Yanıtladı: Üçüncü Çocuk İçin İlk Açıklama Geldi!

Aleyna

Haberler

31 Ekim 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol Hakkında Merak Edilenleri Instagram’dan Yanıtladı: Üçüncü Çocuk İçin İlk Açıklama Geldi!

Instagram’ın sevilen simalarından Buse Varol, bugünlerde çocuklarıyla birlikte Kıbrıs’ta güzel tatilin tadını çıkartıyor. Alişan’ın 5 günlük konser turu nedeniyle soluğu Kıbrıs’ta alan güzel oyuncu, hem dinleniyor hem de takipçilerinden gelen soruları yanıtlıyor. Instagram’ın ünlü soru cevap akımına katılan Buse Varol, kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Meğerse Buse Varol, Kasım’da yeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyormuş!

Şimdilerde Kıbrıs’talar!

Geçtiğimiz hafta arkadaşları ve eşiyle birlikte soluğu Monaco’da alan Buse Varol, şimdilerde de Burak ve Eliz’le birlikte Kıbrıs’a 5 günlük kısa bir tatil için giden güzel oyuncu çocuklarıyla birlikte eğlenceli günler geçirmeye devam ediyor.

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Buse Varol, Kıbrıs’ta sıkılınca Instagram’ın ünlü soru-cevap akımına katılarak hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Örneğin Tektaş ailesi Eliz’e isim ararken Pırıl, Birce ve Nil isimlerini koymayı düşünmüşler ancak kısa sürede bu fikirden vazgeçip Eliz ismini koymuşlar.

blank

Üçüncü Çocuk İçin İlk Açıklama Geldi!

Alişan’la haklarında çıkan ayrılık iddialarına Instagram’dan yanıt veren güzel oyuncu böyle bir durumun olmadığını ve evliliklerinin sorunsuz ilerlediğini söyleyerek boşanma dedikodularını bitirmiş oldu. Bildiğiniz gibi Selçuk Tektaş’ın vefatı öncesi Alişan ve Buse Varol birlikte sete girecekti ancak Alişan’ın kardeşi aniden hayatını kaybedince proje de iptal oldu.

blank

3 yıldır oyunculuğa ara veren güzel oyuncu yeni bir proje ile anlaşmış ve kasım aralık aylarında çekimlere başlıyormuş. Buse Varol’un karşımıza nasıl bir proje ile çıkacağını merak ederken bir de güzel oyuncunun üçüncü kez anne olmak istediğini öğrendik! Yakın zaman içinde değil ama uzun bir soru sonra Alişan ve Buse Varol çiftinden üçüncü çocuk müjdesi alabiliriz gibi duruyor!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz