Reytinglerde Zirveye Yerleşen Esra Erol Sonunda Instagram’dan İsyan Etti! Bu Sözler Müge Anlı’ya mı: “Herkes…”

Aleyna

ATV

31 Ekim 2021

Reytinglerde Zirveye Yerleşen Esra Erol Sonunda Instagram’dan İsyan Etti! Bu Sözler Müge Anlı’ya mı: “Herkes…”

ATV’nin reyting rekortmeni sunucusu Esra Erol, Instagram’da yaptığı son paylaşımıyla herkesi şaşırttı. Hafta sonlarını ailesiyle geçiren güzel sunucunun bu sözlerle kime gönderme yaptığı ise merak konusu oldu.

Reytinglerde Zirvede!

Bildiğiniz gibi Esra Erol uzun zamandır ATV ekranlarında programlar sunmaya devam ediyor. İlk olarak Flash TV’de “Desti İzdivaç” programıyla karşımıza çıkan Esra Erol’un performansı çok beğenilince kısa sürede büyük kanalların radarına girmeyi başardı. Star TV, Fox TV ve ATV’de evlilik programı sunan Esra Erol yıllar içinde ATV ile dev anlaşmalar yaparak yuvasını bulmuş oldu.

blank

Hatta öyle ki “Esra Erol” dendiği zaman akıllara ilk evlilik programları geliyordu! Bir dönemler gündüz kuşağını esir almayı başaran evlilik programlarının reytinglerdeki yükselişi devam edince birçok kanal farklı sunucularla birlikte evlilik programları yapmaya başladı. Star TV’de Seda Sayan, Fox TV’de ie Zuhal Topal’ı seyrediyorduk. Kanal D’de ise “Kısmetse Olur” programı “evlilik programı” kültürüne bambaşka bir bakış açısı getirince ortalık karıştı.

Esra Erol

Esra Erol Herkesi Şaşırttı!

Reyting uğruna castlardan gelen kişilerle kurgular yapan kanalları RTÜK fark edince kısa süre içinde tüm evlilik programları yasaklanmış oldu. E tabii olan Esra Erol’a oldu! Ancak Esra Erol konsept değişikliğine giderek Müge Anlı’nın en büyük rakibi haline geldi. İkili arasındaki rekabette ise ortalık kızıştıkça kızışıyor.

blank

Ancak Esra Erol’un 29 Ekim Cuma günü yayınlanan programı Müge Anlı dahil tüm dizi ve programları geçerek zirveye oturunca, güzel sunucu galibiyetini kanıtlamış oldu. Instagram’dan seyircilerine ve takipçilerine teşekkür eden Esra Erol, bugün yaptığı paylaşım ile herkesi şaşırttı. Genelde hayatından kesitleri paylaşan Esra Erol, bugün şu sözlerle kafaları karıştırdı; “Herkes hayatında sadece refaha ulaşmayı arzu eder fakat bizzat çalışmak sayesinde daha iyi bir şekilde düzene koyma ihtiyacını duymaz. Herkes hayattan bir şey almak ister fakat ona bir şey vermek istemez.” Güzel sunucunun bu sözleri acaba kime?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz