Evlilik mi var? Seren Serengil Sevgilisinin Annesiyle Bir Araya Geldi: Bakın Sevgisini Nasıl Dile Getirdi!

Aleyna

Haberler

1 Kasım 2021

Evlilik mi var? Seren Serengil Sevgilisinin Annesiyle Bir Araya Geldi: Bakın Sevgisini Nasıl Dile Getirdi!

Seren Serengil, ünlüler camiasında sosyal medyayı en çok kullanan isimlerden biri. Instagram hesabında neredeyse 2 milyon takipçisi olan güzel sanatçı, her yarım saatte bir paylaşım yaparak takipçileri ile sürekli etkileşim halinde oluyor. Hem iş hayatına dair hem de aşk hayatına dair paylaşımlar yapmayı oldukça seven ünlü isim, geçtiğimiz saatlerde epey manidar bir paylaşım yaptı ve görenleri şaşırttı. İşte akıllara evlilik iddialarını getiren o fotoğraf!

Her Şey Yolunda!

Seren Serengil, şu sıralar oldukça mutlu olduğu bir ilişki yaşıyor. 2 yılı aşkın bir süredir mutlu bir birliktelik içerisinde olan Seren Serengil, erkek arkadaşı Tohma’ya olan aşkını her fırsatta dile getiriyor ve sevgilisi ile birlikte fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Şimdilerde sevgilisi Tohma’nın dayı olmasını kutlayan ve erkek arkadaşının ailesini görmek için Antakya’ya giden Seren Serengil, çocuk özlemini de ailenin yeni üyesi ile birlikte gideriyor. Çift şu sıralar oldukça mutlu vakitler geçiriyor ve Seren Serengil yoğun iş temposundan bulduğu ilk fırsatta soluğu Tohma’nın yanında alıyor.

Durum böyle olunca akıllara ister istemez evlilik soruları geliyor. 2 yılı geçen ilişkilerinde her geçen gün birbirlerine biraz daha bağlanan bu mutlu çift, magazin muhabirlerinin sormuş olduğu evlilik sorularını cevapsız bıraksalar da geçtiğimiz günlerde Seren Serengil’in yapmış olduğu bir paylaşım akılları epeyce karıştırdı ve ”Acaba evlilik yolunda ilk adım atıldı mı?” soruları akıllara geldi.

Anne Sevgisi!

Sevgilisi Tohma’nın annesi ile bir araya gelen Seren Serengil ”Tohma’nın annesi, benim de canımın içi!” ifadeleri ile sevgisini dile getirdi. Bu fotoğraf işlerin ciddileştiğinin bir göstergesi olarak görüldü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz