Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Kendini İfşaladı Ortalık Karıştı: Yıllar Öncesine Ait O Görüntü Görenleri Epey Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

1 Kasım 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Kendini İfşaladı Ortalık Karıştı: Yıllar Öncesine Ait O Görüntü Görenleri Epey Şaşırttı!

Ezgi Mola, uzun yıllardır ekranlarda olan ve 7’den 70’e herkesin sevdiği bir isim. Biz onu komedi türünde görmeye alışsak da kendisi bizi Masumlar Apartmanı gibi bir dizide başrol oyuncusu olarak epey şaşırtmıştı. Hem özel hayatıyla hem de iş hayatıyla her zaman konuşulan Ezgi Mola, geçtiğimiz saatlerde hepimizi oldukça şaşırtan bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncunun yaptığı o paylaşım bakın nasıl gündem oldu!

Oldukça Bereketli Bir Dönemden Geçiyor!

Ezgi Mola, bu zamana kadar sayısız yapımda yer almış bir isim. Güzel oyuncu, neredeyse 15 yıldır ekranlarda ve kariyerini sürdürmeye son hızla devam ediyor. Gerek yer aldığı filmler, gerek konuk olduğu programlar ve gerek oynadığı dizilerle ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu hepimize kanıtlayan güzel oyuncu, şimdilerde hem yer aldığı diziyle hem de yüzü olduğu markalarla oldukça yoğun bir dönemden geçiyor.

İş hayatında yakaladığı başarısını aşk hayatında da yakalayan güzel oyuncu, çok mutlu bir ilişki yaşıyor ve yavaş yavaş evlilik hazırlıkları yapıyor. Ünlü bir işletmeci ile birlikte olan Ezgi Mola, aşk hayatını pek paylaşmasa da ne kadar mutlu olduğu gözlerden kaçmıyor.

Sosyal medyada neredeyse 6 milyon takipçisi olan güzel oyuncu, geçtiğimiz saatlerde herkesi hem güldüren hem de şaşırtan bir fotoğraf paylaştı. Tam 7 yıl öncesine ait bu fotoğraf güzel oyuncunun başka ne gibi yetenekleri olduğunu da görmemizi sağladı.

Kuğu Gibi!

Bale yaparken çekilen bu fotoğrafını 7 yıl sonra yeniden ortaya çıkaran Ezgi Mola, bir kez daha ne kadar yetenekli ve eğlenceli biri olduğunu göstermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz