Üçüncü Çocuk İçin Yeşil Işık Yakan Buse Varol’un Nazar Korkusu: Kızı Eliz’e Nazar Değmesin Diye Bakın Ne Yaptı?

Aleyna

Haberler

1 Kasım 2021

Üçüncü Çocuk İçin Yeşil Işık Yakan Buse Varol’un Nazar Korkusu: Kızı Eliz’e Nazar Değmesin Diye Bakın Ne Yaptı?

Alişan’ın güzel eşi Buse Varol’un nazar korkusu sosyal medyada olay oldu! Bugünlerde Kıbrıs’ta çocuklarıyla birlikte güzel bir tatil geçiren güzel oyuncu, önceki gün Instagram’dan yaptığı soru-cevap etkinliğinde üçüncü çocuk için yeşil yakmıştı. Sık sık kendini ve çocuklarını Instagram hesabında paylaşan Buse Varol, bugün Eliz’e nazar değmemesi için yüzünü göstermemeyi tercih etti!

Ayrılık Dedikodularını Yalanladılar!

Kardeşini kaybettikten sonra içine kapanan Alişan, sadece çocukları ve yeğenleri için çalıştığını söylemekten geri durmuyor. Önceki günlerde Buse Varol’la ayrılık iddialarının ortaya atılmasının ardından Alişan, Söylemezsem Olmaz programına katılarak böyle bir durumun olmadığını ve ailesiyle ilgili haber yapılmamasını istediğini söylemişti. Buse Varol ise 2. Sayfa programında şu açıklamayı yaptı;

“Allah’a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi haber yapmış. Tıklansın diye, ilk Monaco’ya giderken böyle haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye böyle haberler çıktı. Merve benim eltim. Ama kız kardeşim gibi. O eşini kaybetmişklen ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim. Herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok. Güzel bir evliliğim var, iki küçük çocuğum var. Biz çok zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Böyle bir dönemde insanların daha hassas olmasını istiyorum. Asla ayrılık yok.”

Buse Varol’un Nazar Korkusu Herkesi Şaşırttı!

blank

Bu açıklamanın ardından soluğu Kıbrıs’ta alan Buse Varol, dün takipçilerinin sorularını yanıtladı ve üçüncü kez anne olmak istediğini söyledi. Hayatını takipçileriyle paylaşmaktan geri durmayan güzel oyuncu meğerse nazardan çok korkuyormuş! Bugün kızı Eliz’i takipçileriyle paylaşan Buse Varol, nazar değmemesi için Eliz’in yüzünü göstermemeyi ve bol bol nazar boncuğu emojisi koymayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz