Alişan’ın Güzel Eşi Buse Varol Instagram’da Geçmişe Gitti Takipçileri Şoke Oldu: Onu Hiç Böyle Görmediniz!

Aleyna

Haberler

26 Ekim 2021

Alişan’ın Güzel Eşi Buse Varol Instagram’da Geçmişe Gitti Takipçileri Şoke Oldu: Onu Hiç Böyle Görmediniz!

Instagram’ın sevilen simalarından Buse Varol, sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Her daim hayatından kesitleri takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu, tam 3 yıl önce bugün çekilmiş bir fotoğrafını Instagram’da paylaşarak geçmişe yolculuk yaptı. Buse Varol’un bu halini eminim siz de hiç görmediniz!

2018 Yılından Beri Hayatımızda!

2018 yılında Alişan’la dünyaevine girdikten sonra birden bire hayatımıza giren Buse Varol, kısa sürede kendini Instagram camiasına sevdirmeyi başardı. Oyunculuğunun yanında bir de Influencerlık yapmaya başlayan Buse Varol, artık sık sık markalarla anlaşmalı işbirliği reklamları paylaşıyor hatta şu sıralar bir güzellik merkezinin reklam yüzü olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Alişan’la evlendikten sonra oyunculuğu bırakan ve oğlu Burak’ı kucağına alan Buse Varol, Burak’ın ardından bir de Eliz’i dünyaya getirdi. 4 kişilik çekirdek aileleri ile birlikte yollarına devam eden Tektaş ailesi, önceki aylarda zorlu zamanlar yaşamış olsa da; birbirlerine sarılarak yaralarını sarmaya çalışıyor. Bildiğiniz gibi Alişan’ın menajerliğini üstlenen kardeşi Selçuk Tektaş, önceki aylarda Koronavirüse yakalanarak hayatını kaybetmişti.

Buse Varol Geçmişe Yolculuk Yaptı!

Bu acı haberle yıkılan Alişan’ın en büyük destekçisi ise eşi Buse Varol oldu. Hem eşinin hem de yeğenlerinin yanında duran ve onları bir an olsun bile yalnız bırakmayan Buse Varol, Eyşan ve Ceylan’ı kendi çocuklarından ayırmıyor. Sık sık Instagram’da aile pozları paylaşan güzel oyuncu bugün Instagram’da geçmişe yolculuk yaptı. 3 yıl önce bugün çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Buse Varol, Instagram sayesinde geçmişini anmış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz