ATV’nin Reyting Rekortmeni Sunucusu Esra Erol’un Herkesten Sakladığı O Büyük Sırrı Ortaya Çıktı: Meğer…

Aleyna

Haberler

26 Ekim 2021

ATV’nin Reyting Rekortmeni Sunucusu Esra Erol’un Herkesten Sakladığı O Büyük Sırrı Ortaya Çıktı: Meğer…

ATV’nin uzun yıllardır sevilerek takip edilen sunucusu Esra Erol, Instagram’dan yaptığı bir paylaşımla herkesten sakladığı o sırrını afişe etmiş oldu! Hafta içi her gün ATV ekranlarında evlerimize konuk olan Esra Erol meğerse büyük bir mum sevdalısıymış. Evinde çeşitli mumlar bulunduran Esra Erol’un bilmediğimiz bir özelliğini daha öğrenmiş olduk.

Canlı Yayında Çekmediği Çile Yok!

Esra Erol tam 5 sezondur ATV ekranlarında, ekranların ikonu haline gelmiş Müge Anlı’nın rakibesi olarak karşımıza çıkıyor. İkili arasında yaşanan soğuk savaş her ne kadar, bu sezon başında “çözülmüş” gibi dursa da alttan alta Müge Anlı ve Esra Erol’un programlarında birbirlerine karşılıklı laf sokmaları devam ediyor. Hem sürekli Müge Anlı ile karşılaştırılan Esra Erol hem de hafta içi her gün bir birinden absürt konuklarla başa çıkmak zorunda kalıyor.

Genelde orta yolu bulmaya çalışan arabulucu olarak seyrettiğimiz Esra Erol’un içine bazen dobralığıyla tanıdığımız Müge Anlı kaçsa da; güzel sunucu çoğu zaman söylemek istediklerini yutmak zorunda kalıyor. Bu kadar stres dolu günlerden sonra Esra Erol’un meğerse rahatlamak için kullandığı farklı bir teknik varmış! Tam bir mum aşığı olduğunu söyleyen Esra Erol’un evinde de çeşit çeşit mumlar varmış.

Esra Erol’un Herkesten Sakladığı O Sırrı İfşa Oldu!

Bugün ise kendisine gelen hediyeyi Instagram hesabında paylaşan güzel sunucumuzun bilmediğimiz bir özelliğini daha öğrenmiş olduk. Kendisine gönderilen mumlar ile mest olan Esra Erol anlaşılan gün sonunda evindeki mumlar ile huzur buluyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz