Feyza Aktan Yüzünden Gündemden Düşmeyen Özcan Deniz’in Sözleri Sosyal Medyada Olay Oldu: “Kadınların Pek Çoğu…”

Aleyna

Haberler

26 Ekim 2021

Feyza Aktan Yüzünden Gündemden Düşmeyen Özcan Deniz’in Sözleri Sosyal Medyada Olay Oldu: “Kadınların Pek Çoğu…”

Eski eşi Feyza Aktan’la velayet davası yüzünden gündemden düşmeyen Özcan Deniz, geçtiğimiz gün Show TV’de katıldığı programda söyledikleriyle olay oldu. Feyza Aktan’la yaşadığı olaylı gün hakkında konuşan ve derdinin nafaka değil çocuğunun velayeti olduğunu söyleyen Özcan Deniz’in kadınlar için yaptığı bir genelleme sosyal medyada olay oldu. Ünlü oyuncu pek çok kadının nafaka almak ve rahat bir hayat sürmek için boşandığını söyledi!

Kavgada Sular Durulmuyor!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Özcan Deniz, Feyza Aktan’ın kendisine saldırdığı görüntüleri sosyal medyada paylaşarak; oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan’da kalmaması gerektiğini söylemişti. Velayet davası son hızla devam ederken ünlü oyuncu Show TV’de bir programa katıldı ve yaptığı açıklamalar ile herkesi şaşırttı.

blank

Özcan Deniz, olay gününü şu sözlerle anlattı; “O gün oğlumu alma günümdü. Fakat yasal olarak alma saatim 10.00, çocuğun okul saati ise 08.30’du. Yani okula bırakması gereken anne. Ben ise okul çıkışı alacaktım çocuğumu. Ama sabah beni okul müdürü aradı. Kuzey’in okula bırakılmadığını yazdı. Bu arada okul yürüme mesafesinde ve okuldan istemesi halinde servisi de var. Arabayı bahane etme sebebi mal talebi. Ben de okula, oğlumu saat 10.00’da alıp 10.15 gibi çocuğu okula bırakabileceğimi söyledim. Onlar da ‘Kapıda çocuğu teslim almak için bekliyoruz’ dediler. O yüzden ‘5 dakika içinde hazırla bekliyorum’ dedim ve saldırıya uğradım. ‘Babama gitmek istiyorum’ diye ağlayan oğlumun ağzını ablası sertçe kapadı, annesi de kapıyı sert bir şekilde çekince oğlumun kafası kapıya çarptı. Benim bunu görüp ‘Oğluma vurma’ dediğim kişi ablası. Ve tabii ki bana gelmeye çalışan oğlumu içeri tıkıp bana saldırmaya devam eden annesi. Kendisine dokunulmadığı halde ‘Dokunma bana’ diye bağıran da o.”

blank

Özcan Deniz’den Büyük Gaf!

blank

Ünlü oyuncu daha sonrasında da ülkemizde yaşanan boşanma davalarının birçoğunun kadınların para almak için bir bahane olduğunu söyleyerek kadınları hedef aldı: “Kadınların çoğu para koparmak için boşanıyor. Olan çocuklara oluyor. Çünkü kadınların çoğu boşansa dahi ömür boyu çalışmadan kafası rahat geçinmenin yolunu açıyor. ‘Seni bitiririm’, ‘Çocuğunu bir daha göremezsin’ler havada uçuşuyor. Kadınların bir çoğunu da (benim durumumda olduğu gibi) işsiz, güçsüz, uğraşsız, tek derdi çocuğu ve bu yasayı kullanarak yaşamaya yol açıyor. Yani herkes kaybediyor. En çok da çocuk.” Özcan Deniz’in kadınları hedef aldığı bu sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz