Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’tan Bir Türlü İyi Haber Gelemiyor! Buse Varol Hala Mucize Peşinde

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’tan Bir Türlü İyi Haber Gelemiyor! Buse Varol Hala Mucize Peşinde

Tektaş ailesinin umutlu bekleyişine rağmen Alişan’ın çok sevdiği kardeşi Selçuk Tektaş’tan bir türlü iyi haber gelmiyor. Buse Varol kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderinin başında nöbete devam ediyor.

Tektaş Ailesi Can Derdinde

Alişan ve Buse Varol’un tatilden dönüşünden sonra Tektaş ailesi doğum günleri, anneler günü, babalar günü, evlilik yıldönümleri derken bir araya gelemeseler de birçok kutlama yaptılar. Covid sebebi ile aile toplantılarına bile ara veren Tektaşlar, ne kadar özenli davransalar da bu illetten kaçamadılar.

blank

Geçtiğimiz haftalarda Selçuk Tektaş’ın rahatsızlanması üzerine hastaneye giden Tektaş ailesi şüphelenerek covid testi yaptırdı. Alişan ve Selçuk Tektaş’ın test sonuçları pozitif çıkınca aileyi bir korku sardı. Alişan hafif belirtiler göstererek hastalığı atlatırken kardeşi Selçuk Tektaş yoğun bakıma kaldırıldı.

Tek Elden Gelen Dua Etmek

blank

Korku dolu günler geçiren ailenin üzerine bu haberle adeta kara bulutlar çöktü. Selçuk Tektaş yoğun bakıma alınınca diğer aile üyeleri de hastane bahçesinde nöbete başladı. Özellikle de ailenin yengesi Buse Varol, her gün takipçilerinden ve tanıdıklarından dua istedi

Yaşar İpek’in Açıklaması Sevindirmişti

blank

Aileyi hastanede ziyaret eden Yaşar İpek, Selçuk Tektaş’ın durumu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Çok şükür güzel birkaç haber var. Doktorların dört gözle bekledikleri bazı reaksiyonlar var ve Selçuk bunları gerçekleştirmiş. Selçuk’un bu durumu tedavinin gelişimi açısından çok önemli, o yüzden hepimiz dua edelim.”

Alişan’dan Kötü Haber Geldi

blank

Bu haber sevenlerini umutlandırmışken Alişan kara haberi verdi; kardeşinin durumunun ağırlaştığını ve yoğun bakım ünitesinde entübe edildiğini söyledi. Çareyi hastane bahçesinde beklemekte bulamayan Buse Varol, Hz. Yuşa türbesine kadar gitti.

Buse Varol Mucizelere İnanmaya Devam Ediyor

blank

Umutlu bekleyiş sürerken Buse Varol’dan bugün de güzel haber gelmedi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma “Her şeye nefes veren Allah’ım sen ol dersin ve olur. Tüm dularımız Selçuk’umuzla. İnanıyorum bir mucize olacak” notunu ekledi. Bu paylaşım takipçilerinin aklına “Selçuk Tektaş’ın yaşamı mucizelere mi kaldı?” sorusunu getirdi. Umuyoruz ki Selçuk Tektaş kısa zamanda eski sağlığına, aile de mutlu günlerine kavuşur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz