Magazinle Başlayıp Ana Haberlere Kadar İfşa Olan Şahan Gökbakar’dan Hodri Meydan! “Bekliyorum Şu An”

Ayşegül S.

Haberler

14 Temmuz 2021

Magazinle Başlayıp Ana Haberlere Kadar İfşa Olan Şahan Gökbakar’dan Hodri Meydan! “Bekliyorum Şu An”

Sosyal medya ve magazin haberleri günlerdir Şahan Gökbakar’ın Marmaris’teki evi ve evin önündeki iskeleye dair haberlerle çalkalanıyor. Magazinle başlayan ardından ana haber bültenlerine kadar tırmanan haberlerle ilgili ise ünlü oyuncu Gökbakar sonunda bugün sessizliğini bozdu. Ve tabiri caizse bunu kendisine ve ailesine yapan herkesten hesap soracağını söyledi. İşte Gökbakar’ın paylaşımı!

Vukuatlı İskele

Bundan birkaç gün önce magazin haberlerine düşen Şahan Gökbakar’ın Marmaris’teki evi oldukça olay oldu. Kısa sürede magazin haberleri ana haber bültenlerine kadar düşmüş ve konu büyüdükçe büyümüştü. Bazı gazete haberlerine göre Gökbakar Marmaris’te aldığı villanın önüne denize giren diğer vatandaşlardan rahatsız olduğu için bir iskele yaptırmış ve üzerine de ‘Özel Mülk’ tabelası koymuştu. Bunun üzerine sanatçı hakkında Muğla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bir incelemenin başlatıldığı hatta söz konusu iskelenin kaçak olduğu iddia edilmişti.

Ana Haber Bültenlerine de Konu Oldu

İddiaların ardı arkası jesilmeyince olan ana haber bültenlerine kadar çıkmış ve sanatçının evi kendisinin de söylediği gibi drone’larla görüntülenmiş, görüntüler de sosyal medyada hızlıca yayılmıştı. Ancak tüm bu olanlar karşısında sonunda ŞAhan Gökbakar sessizliğini bozdu ve aşağıdaki açıklamayı yaptı.

Hepsini Etiketledi ve…

Kendisinin ve ailesinin maruz kaldığı bu olaylar karşısında Şahan Gökbakar bugün sosyal medyadan şu açıklamayı yayınladı:

“Kaz Dağları yok olmasın dediğim dünden beri başlayan kötüleme ve iftira kampanyası devam ediyor… Günlerdir hakkımda YALAN haberler yayınladınız. Beni ve ailemi taciz ettiniz. Magazinde başladınız gazetelerde manşet ettiniz. Ana haberlerle yalanlar devam ettiniz. Devlet televizyonu TRT olarak evimin üzerinde drone uçurdunuz ve Ana haber bülteninde, özel hayatımı ihlal ettiniz, eşim ve çocuğumla yaşadığım, evimin yerini iyi kötü herkese ifşa ettiniz. Hedef gösterdiniz. Hep sustum bekledim. Çünkü ne dublex villa var, ne kaçak iskele, ne de yıkım kararı… Hepsi koca bir YALAN… Burada tek katlı bir köy evi, 20 m2 de iskelesi var. Ben burayı almadan önce de yıllardır vardı. Yapı kayıt belgelerini almış benden önceki sahibi… Yani anlayacağınız belki de Türkiye sahillerindeki birçok yapıdan iskeleden uzantıdan daha masum ve yasal bir iskele… Not: Organize edilen tur teknesi, çekilen fotolar ve bugüne gelene kadar bütün olanları da yakında görüntüleriyle aktaracağım. Bekliyorum şu an…”

Bu uzuna metni yazan Şahan Gökbakar metnin sonuna da TRT haber, ATV, Sabah, Yeni Akit, Milliyet, Hürriyet ve Posta gazetelerini etiketleyerek yayınladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz