Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’tan Kötü Haber mi Var? Buse Varol Hastane Nöbetini Bırakıp Nereden Medet Umdu?

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’tan Kötü Haber mi Var? Buse Varol Hastane Nöbetini Bırakıp Nereden Medet Umdu?

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’tan bir türlü iyi haber gelmiyor! Buse Varol, covid sebebiyle yoğun bakıma alınan Selçuk Tektaş için çare aramaya devam ediyor.

Tatil ve Kutlamaların Mutluluğu Covid İle Gölgelendi!

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının final yapmasının ardından Alişan ve eşi Buse Varol, çocukları Burak ve Eliz ile birlikte önce Kıbrıs’ta ardından da Antalya’da kısa bir tatil yaptı. İşleri sebebiyle tatili kısa kesip İstanbul’a dönen çift, gelir gelmez kutlamalara başladı.

blank

Doğum günleri, evlilik yıldönümleri ve babalar günü gibi zamanlarda Selçuk Tektaş’tan kutlama paylaşımlarını esirgemeyen Alişan ve Buse Varol’un bu jestleri, Tektaş ailesinin birbirine olan bağlılığını da gözler önüne serdi. Herkesin imrenerek baktığı aile saadeti, geçtiğimiz günlerde acı bir haberle gölgelendi.

Selçuk Tektaş ile İlgili Açıklama Yaşar İpek’ten Geldi

blank

Alişan’ın verdiği habere göre kendisinin ve kardeşi Şelçuk Tektaş’ın covid testi pozitif çıktı! Alişan hafif belirtilerle hastalığı ayakta geçirirken, kendisi kadar şanslı olmayan kardeşi Selçuk Tektaş yoğun bakıma kaldırıldı. Uzun bekleyişlerin ardından Yaşar İpek’ten konuya dair bir açıklama geldi.

blank

Aileyi hastanede ziyaret eden İpek, Selçuk Tektaş’ın doktoruyla konuştuğunu söyledi ve şunları ekledi: “Çok şükür güzel birkaç haber var. Doktorların dört gözle bekledikleri bazı reaksiyonlar var ve Selçuk bunları gerçekleştirmiş. Selçuk’un bu durumu tedavinin gelişimi açısından çok önemli, o yüzden hepimiz dua edelim.”

Tam İyileşiyor Derken Alişan Acı Haber Verdi

blank

Tam iyi haber geldi diye sevinirken Alişan bir kötü haber daha verdi. Selçuk Tektaş’ın durumunun ağırlaştığını ve yoğun bakımda entübe edildiğini söyledi. Hal böyle olunca aileye de dua istemekten başka çare kalmadı.

Buse Varol Çareyi Türbede Aradı

blank

Özellikle de Selçuk Tektaş’ı kendi kardeşi gibi seven Buse Varol, kayınbiraderi için seferber oldu. Her paylaşımında dua isteyen Varol, bu sefer çareyi Hz. Yuşa türbesinde aramaya koyuldu. Dua etmek için türbeye giden Buse Varol, yaptığı paylaşımla yine dua istedi. Buse Varol’un bu paylaşımı Selçuk Tektaş’ın durumunun kötüye gittiğini düşündürdü. Gözler Tektaş ailesinden gelecek yeni bir habere çevrildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz