Gülşah Saraçoğlu’ndan Skandal Yasak Aşk İlişkisine Zehir Zemberek Cevap! Ben Konuşursam Herkes Susar

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Gülşah Saraçoğlu’ndan Skandal Yasak Aşk İlişkisine Zehir Zemberek Cevap! Ben Konuşursam Herkes Susar

Son günlerde ünlü modası Gülşah Saraçoğlu’nun yaşadıkları sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Öncelikle sevgilisi Gökhan Göz’den yasak aşk nedeniyle ayrılması, ardından tehdit edilmesi derken şimdi de Instagram hesabından bir story yayınladı. İşte Gülşah Saraçoğlu’nun yasak aşk iddiaları sonrasında bugün yayınladığı story ve setayları!

Nikah Hazırlıkları Yapıyorlardı

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ve sürekli inişli çıkışlı ilişkileri ile gündemde dolan sevgilisi Gökhan Göz, tam evlilik kararı almışlarken yine aralarına ayrılık girdi. Daha önce de bir şans vermiş olduğu sevgilisi Gökhan Göz ile tam nikah masasına oturmaya hazırlanırken Saraçoğlu sosyal medya hesabından ilişkilerinin bittiğini açıkladı. Üstelik sevgilisi ile hayat kurmak için gün sayan ünlü modacının bu kez yaşadığı olay epey ağır ve geri dönülmez bir olay.

Canlı Yayında Küfürler Yağdırmıştı

gülşah saraçoğlu

Doya Doya Moda yarışmasında jüri koltuğunda ye alan Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz daha önce de bir ayrılık yaşamış hatta epey olaylı anlar geçirmişlerdi. Örneğin geçtiğimiz aylarda yine ayrıldıkları bir esnada Gülşah Saraçoğlu arkadaşlarıyla eğlenen Gökhan Göz’e, Instagram canlı yayınından küfürler yağdırmıştı. Olaylar bu kadarla da kalmıyor tabii ki. Başka bir olay da ise Gökhan Göz, Gülşah Saraçoğlu’nun evini dağıttığını gösteren bir videoyu paylaşarak ünlü modacıyı yine haber yapmıştı.

Ünlü Modacıdan Son Açıklama

blank

Bu kez de Gülşah Saraçoğlu’ndan ayrı bir beyan daha geldi. İlişkilerinin bitmesinin ve aldığı tehditlerin ardından daha fazla sessiz kalmak istemeyen Saraçoğlu açıklamasına büyük harflerle “Skandal yasak aşk iddiaları doğrudur” diye başladı. Olayların çok dışında olmama rağmen beni içine çekmeye çalışanlara cevap vermek zorunda kaldım diyen ünlü modacı zehir zemberek açıklamalar yaptı. “Bu ilişki hiç bitmemiş! Evet, üzgünüm… Aldatıldığıma değil, “kendime neden bunları yaptırıyorum” diye… Ayrıca ilişkinin detaylarını A’sından Z’sine gayet net bildiğim halde yine de bu bildiklerimi detaylandırıp parantezleri açmayıp konuşmayacağım” diyen Saraçoğlu “Ben konuşursam işte o zaman herkes susar” diyerek de tepkisini ortaya koymaktan çekinmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz