Bir Benzerlik Daha Çıktı: Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın İtirafı Olay Oldu: Sosyal Medya Karıştı!

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Bir Benzerlik Daha Çıktı: Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın İtirafı Olay Oldu: Sosyal Medya Karıştı!

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz sezonun en sevilen dizilerinden “Masumlar Apartmanı”ndaki performansıyla herkesin takdirini topladı. Gün geçtikçe görüyoruz ki, bu performansta Safiye’yle benzerliğinin etkisi büyük!

Ezgi Mola

Ezgi Mola, yıllarca komedi projelerinde izlediğimiz ve hepimizi gülmekten yerlere yatırmasıyla ünlü bir oyuncuydu. Birkaç dram dizisi denese de, hepsi oldukça kısa ömürlüydü. Sadece bağımsız sinema sevenlerin Ezgi Mola’nın ne kadar iyi bir dram oyuncusu olduğunu görme fırsatı oldu. Hep sıra dışı bir proje beklediğini söyleyerek dizilerden uzak duran ünlü oyuncu, geçtiğimiz sezon hepimize bir ters köşe yaptı! Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan ve psikoloji temalı dizilerin ilk örneklerinden olan “Masumlar Apartmanı”, Ezgi Mola’nın hiç görmediğimiz bir yönünü fark etmemizi sağladı.

Safiye’yi Bile Sevdirdi

Ezgi Mola

“Masumlar Apartmanı”, geçtiğimiz sezonun en çok izlenen ve konuşulan dizilerinden biri oldu. Çünkü hepimizin muzdarip olduğu çocukluk travmalarının nelere yol açabileceğini anlatıyordu. Şiddet dolu bir ortamda ve sevgisiz büyüyen kardeşlerin öyküsünü anlatan dizi, pek çok psikolojik hastalıkla da haşır neşir olmamızı sağladı! Ezgi Mola’nın oynadığı Safiye ise evin ablası olarak büyürken en çok yükü çeken karakterdi. Evden çıkamayan, temizlikle kafayı bozan ve takıntılarıyla sevdiklerine hayatı zindan eden Safiye, normalde pek sevilecek bir karakter değildi. Ama Ezgi Mola’nın performansı izleyicinin Safiye’yi çok iyi anlamasını ve sevmesini sağladı. Gördük ki, Ezgi Mola da Safiye’ye hafiften benziyor!

Bir Takıntısını Paylaştı

Takipçileri bilir, Ezgi Mola’nın da büyük bir temizlik takıntısı var. Çocukluğundan itibaren en sevdiği şeylerden biri evi dip köşe temizlemek olan ünlü oyuncu, arkadaşlarının evlerine bile temizlik konusunda el atıyor! Hiçbir şeyi atamaması ve temizlik takıntısı Safiye’ye benzetilirken, bir takıntısı daha ortaya çıktı. Temizlik metodu da diyebiliriz!

Safiye günü” diyerek temizlik yapan bir takipçisi paylaşan Ezgi Mola, itirafıyla şaşırttı: “Bak mesela ben asla böyle silemem, çizgiler yana doğru ya, sağa sola silerim! Of sabah sabah! Neyse bugün temizlik var!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz