Alişan’ın Oğlu Burak’ın Kariyeri Futbol mu Olacak Yoksa Tenis mi? Boyunca Raket Taşıyan Burak’ın Zorlu Günleri

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Alişan’ın Oğlu Burak’ın Kariyeri Futbol mu Olacak Yoksa Tenis mi? Boyunca Raket Taşıyan Burak’ın Zorlu Günleri

Alişan oğlu Burak’ı her dalda yetiştirmeye kararlı görünüyor. Geçtiğimiz günlerde oğluyla futbol oynayan Alişan bugün de Burak’ı tenis kortlarına hazırladığının işaretini verdi. İşte Burak’ın sporla iç içe olacağı belli olan hayatından bir işaret daha!

Hızlı Aşk!

Alişan Buse Varol

2018 yılında hayatının aşkını bularak Buse Vural’la hızlı bir şekilde nikah masasına oturan Alişan bu hareketiyle tüm sevenlerini şaşkına uğratmıştı. Zira yılların müzmin bekarı bir anda evlenmeye karar verince sevenlerine de şaşırmaktan ve mutluluklar dilemekten başka bir şans kalmamıştı. Fakat ünlü çiftin sürprizi nikahla kalmadı. Kısa bir süre sonra da hamilelik haberiyle müjdeyi verdiler. Daha evlendiğine alışamadan bir anda baba olmasına alışmak birçok takipçiye zor gelmiş olabilir o dönemlerde.

Kısacık Süreye İki Çocuk

blank

Evlilik kararları gibi evlilik hayatları da hızlı giden Alişan ve Buse Varol çiftimiz bu kadar kısa bir süre içerisinde iki çocuk sahibi olmayı başardılar. İlk olarak 2019 yılında Burak’ı kucaklarına alan ünlü çift geçtiğimiz aylarda da Eliz bebekle ailelerini genişlettiler. Eliz’in dünyaya gelişiyle birlikte evdeki tempoları artan Alişan ve Buse çifti Burak’ı da asla ihmal etmiyor elbette. Sosyal medya hesabından görebildiğimiz kadarıyla Alişan Burak’la birlikte birçok aktivite yapmaya gayret ediyor. Ne onunla oyun oynamayı, ne gezmeyi ne de yeni yeni şeyler öğrenmesine yardım etmeyi…

Önce Futbol Sonra Tenis

blank

Daha önce oğlu ile birlikte futbol oynarken gördüğümüz ünlü şarkıcı Alişan bugün de sosyal medya hesabından paylaştığı story’de yeni bir spor dalına geçiş yapmış görünüyor. Tenis antrenörü Umut Yenilmez ile birlikte oldukları fotoğrafta küçük Burak da eline raketi almış bile. Demek oluyor ki Küçük Burak’ı bekleyen yeni spor dalı artık tenis. Ne diyelim, kolaylıklar diliyoruz minik Burak’a.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz