Magazinciler Ece Erken’den Sonra Ebru Şallı’yı da Çileden Çıkardı: Mal Varlığıyla İlgili Açıklama Yaptı

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Magazinciler Ece Erken’den Sonra Ebru Şallı’yı da Çileden Çıkardı: Mal Varlığıyla İlgili Açıklama Yaptı

Son zamanlarda magazin dünyasının ünlü kadınlarını sinirlendiren ortak bir konu var. Geçtiğimiz günlerde Ece Erken’i sinirlendiren bir konu şimdi de Ebru Şallı’nın gündeminde. Her ikisi de gayrimenkuller ile ilgili sorunlar yaşıyor. Nasıl mı? İşte Ece Erken’in ardından Ebru Şallı’nın gayrimenkul açıklaması!

Ünlü Kadınlardan Mal Varlığı Tepkisi

ebru şallı

Son günlerde özellikle magazin dünyasının ünlü kadınları malvarlıkları nedeniyle bazı tartışmalara sürüklenmeye devam ediyorlar. Gerçi bu tarz tartışmalar magazin dünyasında çoğu zaman olmuştur. Ancak artık kadınlar özellikle ekonomik meseleler konusunda daha hassas davranıp bu tarz haberlere daha fazla tepki veriyorlar. İşte o tepkilerden birisi de Ebru Şallı’dan geldi. Ebru Şallı’nın hakkında söylenenler hakkında verdiği esprili cevaplar.

Sürekli Ev Alınıyor Bana!!!

Kendisi hakkında ortaya atılan iddialara cevap vermek için kendi YouTube kanalını tercih eden Ebru Şallı öncelikle eşi Uğur Akkuş’un evlilik yıl dönümü hediyesi hakkında konuştu. Bir süredir eşi Uğur Akkuş’un evlilik yıl dönümü hediyesi olarak bir villa aldığı yönünde haber yapıldığını ancak bu haberlerin doğru olmadığını söyledi. Hatta yapılan haberleri basit bir matematik hesabına döken Ebru Şallı “Öyle bir şey yok. Sürekli ev alınıyor bana. Uğur’la beraber olmaya başladığımızdan beri 7 tane ev almış olması gerekiyor bana. Bir de Amerika’da aldı diye çıktı, 8 tane falan ev oldu. Benim gayrimenkul zengini olmam gerekiyor. Herkes bir rahatlasın ev almadı.” şeklinde konuştu.

Magazinciler Ece Erken’i de Kızdırmıştı

ece erken

Yine bundan kısa bir süre önce aynı tarzda bir açıklamayı ünlü spiker Ece Erken’den duymuştuk. Ama Ece Erken basitçe bir espriyle bile geçirmeyip bu haberi yapan muhabire dava açmıştı. Yapılan bu tarz yorumların “Erkek parası yiyen ünlü kadınlar” şeklinde yapılmasından rahatsız olan Ece Erken “Zavallısınız… Ama biz kadınlar bu kadar küçük zihniyetlere çalışarak, kendi paramızı kazanarak cevap veririz” diyerek tepki göstermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz