Zehra’dan Ceren’e Büyük Tehdit: Ona Gelinlik Değil Kefen Giydiririm! Teşkilat 11. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Zehra’dan Ceren’e Büyük Tehdit: Ona Gelinlik Değil Kefen Giydiririm! Teşkilat 11. Bölüm Fragmanı

TRT 1’in aksiyon ve polisiye dizilerinden birisi olan Teşkilat dizisinde heyecan ve macera gittikçe daha fazla tırmanıyor. Fadi’ye ve Şirket’e karşı ülkelerini sonuna kadar savunacak olan ekip bu hafta da tehlikelerle karşı karşıya. Merakla beklenen Teşkilat 11. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümden ipuçlar!

Fadi’ye Yeni Bir Tuzak

teşkilat

Geçtiğimiz hafta Ceren, Şef’ten almış olduğu talimat doğrultusunda KORAL’ın kurulumuna dair bazı önemli ve kritik bilgileri ele geçirmeye çalışır. Bunun için hiç vakit kaybetmeden harekete geçer. Ekipse KORAL sistemlerini taşıyan kargo uçağı ile beraber Suriye’ye gider. Hava alanına iner inmez bir düzenek kurarak Fadi’nin muhasebecisini dinlemeye başlarlar. Bunun sayesinde Fadi’nin Suriye’ye geleceği bilgisine ulaşırlar. Bu esnada muhasebecinin bir zaafını fark ederler. Ve bu zaaf sayesinde Fadi’yi alt edecek bir plan kurmaya başlarlar.

Teşkilat 11. Bölüm Fragmanı

Seçimlere girecek olan Fadi’nin bu seçimleri kazanması Türkiye’nin çıkarları ve tabii ki ekip için hiç iyi olmayacaktır. Bu nedenle de ekip daha böyle bir şey gerçekleşmeden buna engel olmaya çalışacaktır. Fadi’ye göre ise seçimler konusunda her şey yolundadır. Ancak Kasım’ın da seçimlere gireceği bilgisi onu rahatsız eder. Çünkü Kasım’ı önündeki tek engel olarak görür. Diğer yandan Zehra Ceren’in kızına zarar vermesinden korkar. Eğer buna teşebbüs ederse ona gelinlik değil kefen giydireceğini söyler. Serdar ise onu bu konuda rahatlatır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz