İlk Mesajlardan Birisi de Seda Sayan’dan Geldi: Sadakatsiz’in Haluk Güçlü’sü Burak Sergen’in Son Durumu

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

İlk Mesajlardan Birisi de Seda Sayan’dan Geldi: Sadakatsiz’in Haluk Güçlü’sü Burak Sergen’in Son Durumu

Sadakatsiz ekibi bir süredir nefeslerini ekip arkadaşları Burak Sergen için tutmuşlardı. Bir süre önce nefes yetmezliği ve halsizlik şikayeti ile apar topar hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun Covid testi pozitif çıkmış ve bütün sevenlerini üzmüştü. İşte Burak Sergen’in son durumu ve Seda Sayan’ın oyuncu için paylaştığı mesaj!

Burak Sergen’in Son Durumu

FOX TV’de ekranlara gelen Sadakatsiz dizisinin başarılı oyuncusu Burak Sergen’den dün gece saatlerinde nihayet sevindirici haber geldi. Haftalardır covid yoğun bakım servisinde olan ve sağlığı için büyük bir mücadele veren Sergen sonunda yoğun bakımdan normal odaya alındı. Bir süre daha ziyaret yasağı olan ünlü oyuncunun sağlık durumu eğer bu şekilde devam ederse önümüzdeki hafta taburcu edilmesi bekleniyor.

İlk Kutlayanlardan Birisi de Seda Sayan

blank

Burak Sergen’in sağlık durumuna ilişkin gelişmeler en başından beri oyuncunun sevenleri tarafından yakından takip ediliyordu. Herkes Burak Sergen’den yani dizideki adıyla Haluk Güçlü’den iyi bir haber alacağı günü bekliyordu. Bu haberin gelmesi ile birlikte sosyal medya hesabından ilk kutlama mesajı da Seda Sayan’dan geldi. Sergen’in yoğun bakımdan çıkma haberine çok sevinen Seda Sayan duygularını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaştığı fotoğrafa “Çok şükür Allah seni ailene bağışlasın” mesajını ekledi.

Haluk Güçlü de Yoğun Bakımdaydı

Burak sergen sadakatsiz

Sadakatsiz dizisinin sevilen oyuncularından birisi olan Burak Sergen’in sağlık durumu nedeniyle Haluk Güçlü karakteri de birkaç haftadır senaryonun dışında tutuluyor. Senaryoda yapılan ani değişiklikle Haluk Güçlü önce Derin’i aramak için gitti ve ortalarda görünmedi. Ardından da kalp krizi geçirdiği ve yoğun bakıma alındığı haberi geldi. Eşi Gönül Güçlü ve çocukları Derin ve Demir dışında kimselere gösterilmeyen Haluk Güçlü dizide de hala yoğun bakımda. Ünlü oyuncunun önümüzdeki haftaya kadar sağlık durumu iyileşip de taburcu olursa diziye hemen dönüp dönmeyeceğini ise hep birlikte göreceğiz.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz