Tektaş Ailesinin Mutlu Günü! Alişan’dan Eliz ve Burak’ın Amcalarının Doğum Gününe Kutlama Mesajı

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Tektaş Ailesinin Mutlu Günü! Alişan’dan Eliz ve Burak’ın Amcalarının Doğum Gününe Kutlama Mesajı

Alişan ve ailesi için bugün özel bir gün. Çünkü Burak ve Eliz’in amcaları yani Selçuk Tektaş’ın doğum günü. Alişan ise güne kardeşi için anlamlı bir Instagram paylaşımı ile başladı. Paylaştığı fotoğraflar ve kardeşi için yazdığı doğum günü mesajı ise takipçilerini duygulandırdı. İşte Alişan’dan duygusal doğum günü mesajı!

Seni Çok Seviyorum Kardeşim

Daha sabahın erken saatlerinde Instagram hesabından kardeşi Selçuk Tektaş’ın doğum gününü kutlamak için kolları sıvamış ünlü şarkıcı Alişan. Kardeşi ile çocukluklarından bu yana çekilen üç ayrı dönemin fotoğrafını paylaşan Alişan çok da güzel bir doğum günü mesajı eklemiş fotoğrafların altına. Kardeşi Selçuk Taşkın’ı etiketleyerek yayınladığı mesajı ise şöyle: “Eliz’le Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar…Bende senin gibi bir kardeşim olduğu için,arkandan hep güzel sözler duyduğum için,beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için bizde çok şanslıyız..Seni çok seviyorum kardeşim?Doğum günün kutlu olsun..Allah sağlıkla,huzurla nice güzel yaşlar nasip etsin İnşallah hep birlikte??”

Abi Alişan Her Anında Yanında

Abisi olarak kardeşinin her anında yanında olan Alişan, Selçuk Tektaş’ın evliliği için de muazzam bir organizasyon düzenlemişti. Ünlü sanatçı, 2009 yılında Merve Pehlivan ile dünya evine giren Selçuk Tektaş için önce Nakkaştepe Bridge Restaurant’da büyük bir nişan töreni düzenlemişti. Törende Demet Akalın, Çağla Şıkel gibi yakın dostları da aileyi yalnız bırakmamıştı. Ardından da SuAda’da düzenlenen bir düğün töreni ile çift hayatlarını birleştirmişti. Dönemin Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından kıyılan nikahın şahitleri ise Show TV Genel Müdürü Saner Ayer, İbrahim Tatlıses ve Çağla Şikel’di. Demet Akalın, Fatih Ürek, Hakan Altun ve Ceylan gibi ünlü isimlerin de olduğu gecede Alişan gece boyunca kardeşinin mutluluğu için şarkı söylemişti.

Korona Yüzünden Parti Olmasa da…

Gerçekten de Alişan, kardeşi için her şeyi düşünen ve her zaman onun yanında olduğunu gösteren bir abi. Öyle ki, kardeşinin ve eşi Merve Tektaş’ın her özel gününde onların yanında. Gerek kardeşi gerekse onun ailesi ile her zaman yan yana. Örneğin geçtiğimiz yıllarda Alişan eşi Buse Varol’la birlikte Merve Tektaş için de sürpriz doğum günü partisi düzenlemişti. Eğer korona günleri olmasaydı bugün mutlaka Selçuk Tektaş için de sürpriz bir şeyler olurdu. Ama büyük sürpriz partiler olmasa da abi olarak güne başlar başlamaz kardeşinin doğum günü ile uyanmış ünlü sanatçı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz