Hazal Kaya Arkadaşlarına Esip Gürledi: Hepinize Yazıklar Olsun, Engeli Basıyorum!

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Hazal Kaya Arkadaşlarına Esip Gürledi: Hepinize Yazıklar Olsun, Engeli Basıyorum!

Netflix’in yeni dizilerindne birisi olan dizisi Pera Palas ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan Hazal Kaya yeni imajını Instagram’dan paylaştı. Pera Palas’taki rolü için saçlarında da bir değişikliğe giden ünlü oyuncu gördüğü sonuç karşısında ne diyeceğini bilemedi. Ve arkadaşlarına veryansın etti. İşte güzel oyuncu Hazal Kaya’nın attığı atarlı tutarlı ve esprili mesaj!

Hepinize Yazıklar Olsun!

Ekranların sevilen yüzü Hazal Kaya çok heyecanla içinde bulunduğu Pera Palas projesi için saçlarında bir değişikliğe gitti. Bugüne kadar çok kez saçlarında değişiklik yaptığını söyleyen oyuncu, kimi zaman annesinin kendisini yolunmuş tavuğa benzettiğini söyledi. Son olarak diziye uygun bir saç tasarımı ile görünümünde değişikliğe giden sanatçı yeni saç rengine öyle bir hayran kalmış ki bunun için arkadaşlarına kızmakta bulmuş yolu.

Neden kendisine bu tonların yakışacağını daha önceden kendisine söylemediklerine kızan Hazal Kaya mizah dolu yorumuyla teessüf etmiş arkadaşlarına. Hatta hızını alamayıp “Bugüne kadar sana bu tonlar çok yakışır diye fotoğrafta gördüğünüz renkten ve tonlarından bana bahsetmemiş olan bütün arkadaşlarıma teessüf ediyorum, hepinize yazıklar olsun! Engeli basıyorum!! Unuttuklarım kendini hatırlatsın” dedikten sonra da İbrahim Zengin’in bu konudaki yeteneğini övmeye başlamış.

Pera Palas

blank

Netflix’in yerli yapımlarından birisi olan ve bir dönem hikayesi olarak ekranlara gelecek Pera Palas için çekimler için start verilmişti. “İzlemek için de izlemeniz için de deli gibi heyecanlıyım” diyen Hazal Kaya bu yapımda başrolü Selahattin Paşalı ile paylaşıyor. Tarihi otel Pera Palas’ta geçen hikaye için gerek ortam gerekse kostümler konusnda inanılmaz titiz bir çalışma yürütülüyor. Charles King’in aynı adlı kitabından uyarlanan “Pera Palas’ta Gece Yarısı”nda Hazal Kaya, Esra karakterini canlandırıyor. Yönetmenliğini Emre Şahin2in üstlendiği dizinin senaryosu ise Elif Usman’a ait.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz