Aşk Mantık İntikam Setinde Büyük Kaza! Dizinin Esra’sı Burcu Özberk Nazara Geldi! Sette Ortalık Karıştı

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2021

Aşk Mantık İntikam Setinde Büyük Kaza! Dizinin Esra’sı Burcu Özberk Nazara Geldi! Sette Ortalık Karıştı

Bu yazın en popüler dizilerinden Aşk Mantık İntikam setinde kriz çıktı. Burcu Özberk yaralanınca sette ortalık karıştı. Dizinin yıldızı o anları ise sosyal medya hesabından paylaştı.

burcu özberk-aşk mantık intikam

Birbirinden farklı ve orijinal yapımlarla oldukça dolu dolu bir sezon geçirdik. Yaz gelince sevdiğimiz dizilere ara verirken ne kadar üzülsek de hepimizi yaz dizilerinin heyecanı sardı. Keyifli senaryoları ve yıldız kadroları ile izleyicinin görücüsüne çıkan yaz yapımlarının en iddialılarından biri de şüphesiz Aşk Mantık intikam. Ayrıldıktan iki yıl sonra bir araya gelen inatçı aşıklar Esra ve Ozan’ın hayat hikayesine konuk olduğumuz fenomen dizi yaz gecelerimize bambaşka bir renk kattı.

burcu özberk-aşk mantık intikam

Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel gibi isimleri gördüğümüz Aşk Mantık İntikam’ın Esra’sı Burcu Özberk’ten korkutan bir paylaşım geldi. O paylaşım ise sosyal medyada olay oldu.

Burcu Özberk Nazara Geldi

1989 doğumlu olan güzel oyuncuyu ilk kez Güneşin Kızları dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteri ile tanımıştık. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Burcu Özberk, ardından Şahane Damat, Badem Şekeri, Afili Aşk, Çocukluk gibi projelerde rol aldı. Güzelliği ve yeteneği ile hepimizi büyüleyen ünlü isim, şimdilerde Aşk Mantık İntikam dizisi ile kariyerinin altın çağını yaşıyor.

Ekranlarda fırtınalar estiren Burcu Özberk’ten korkutan bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu, çekim sırasında parmağını yaraladı. Set kazası geçiren Özber için set ekibi seferber oldu. Güzel yıldızın eline apar topar soğuk su konuldu. Burcu Özberk ise o anları sosyal medya hesabında paylaştı. O videoya “Nazara geldim” diye not düşen Özberk hayranlarını çok korkuttu. Başarılı oyuncuya buradan tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz