Masumlar Apartmanı Bitti Ama Kabus Bitmedi! Ezgi Mola ve Merve Dizdar Korku Dolu Anlar Yaşadı

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı Bitti Ama Kabus Bitmedi! Ezgi Mola ve Merve Dizdar Korku Dolu Anlar Yaşadı

Masumlar Apartmanı ara verse de dizinin Safiye’si ve Gülben’i Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın korku dolu anları bitmiyor. Ünlü ikili covid19 için aşı olmaya gidince ortaya ilginç görüntüler ortaya çıktı. Aşı macerası Merve Dizdar ve Ezgi Mola hayranlarını kahkahaya boğdu.

TRT’nin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı şüphesiz bu sezonun en sevilen yapımlarından biri olmuştu. Bir apartmanda yaşayan dört kardeşin acıklı hayat hikayesine tanık olduğumuz Masumlar Apartmanı, birbirinden heyecanlı bölümleri ile hepimizi ekrana kilitlemiş ve reyting listelerini adeta altüst etmişti. Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar gibi isimlerin olduğu sevilen dizinin yıldızları sezon arası olmasına rağmen gündemden düşmüyor.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar Aşı Olmaya Gidince…

Masumlar Apartmanı’nın en sevilen karakterleri şüphesiz Gülben ve ablası Safiye oldu. Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın hayat verdiği fenomen karakterler, hem ekranlarda hem de sosyal medyada adeta fırtınalar estiriyor. Birçok espriye konuk olan Gülben ve Safiye’yi canlandıran ünlü ikili gerçek hayatta da dizideki gibi adeta iki kız kardeş.

masumlar apartmanı-ezgi mola-merve dizdar

Masumlar Apartmanı dizisi ile güçlü bir arkadaşlık kuran Merve Dizdar ve Ezgi Mola, sezon boyunca hem sette hem de set dışında sık sık vakit geçirmişti. Sezon bitimiyle birlikte beraber tatile de çıkan ikili bambaşka bir proje için de ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor. Ünlü ikili Masumlar Apartmanı dışında Erşan Kuneri’de de rol alacak.

Gerçek hayatta da kız kardeş gibi olan Merve Dizdar ve Ezgi Mola aşı olmak için hastanenin yolu tuttu. Ünlü oyuncular aşı olurken birbirini çekince komik görüntüler ortaya çıktı. Aşıdan korkan Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın sevimli halleri kısa sürede sosyal medyada olay oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz