Çağla Şıkel’in İnanılmaz Değişimi! Eski Halini Paylaşan Şıkel Takipçilerini Şoke Etti

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Çağla Şıkel’in İnanılmaz Değişimi! Eski Halini Paylaşan Şıkel Takipçilerini Şoke Etti

Ekranların çekici isimlerinden birisi olan Çağla Şıkel geçirdiği muazzam değişimi bugün takipçileriyle paylaştı. Instagram hesabından eski haline dair bir görüntü paylaşan Çağla Şıkel gerçekten de herkesi şoka uğrattı. Peki ünlü sunucu bu değişimi neye borçlu? İşte Şıkel’in değişim itirafı ve cesur paylaşımı!

Meğer Neyi Yanlış Yapıyormuş?

Bazen istediğimiz değişimi ya da görünümü elde etmek için bir şey yapmak değil aksine o şeyi yapmamak gerekebiliyor. Çağla Şıkel de bunu keşfedenlerden. Bugün Instagram hesabından eski zamanlarına dair bir fotoğraf paylaşan Şıkel’i görenler adeta gözlerine inanamadılar. Bir yanda şu anki Çağla Şıkel, ki o Şıkel’den adeta bir ışık fışkırıyor. Diğer yanda da yine bildiğimiz Çağla Şıkel ama bariz esmer ve koyu tenli bir Şıkel. Peki bu aradaki kocaman fark nereden kaynaklanıyormuş dersiniz? Meğer her şey bronzlaşmakla alakalıymış Bununla ilgili ünlü sunucu bir itirafta bulunuyor ve diyor ki: “Artık eskisi gibi yanmıyorum. Doğru bronzlaşmayı öğrendim diyelim.”

YouTube Kanalında Tüm Sırlar Açıklanıyor

YouTube kanalında kullandığı güneş ürünlerini ve kullanma yöntemlerini açıklayacağını söyleyen Çağla Şıkel öyle bir merak uyandırıyor ki doğrusu. Çünkü gerçekten de verdiği fotoğrafla şu anki görünümü arasında neredeyse 5 – 6 tonluk bir renk farkı var neredeyse.

Güzellik Yarışmaları ile Başlayan Kariyer

blank

Daha ilkokul yıllarında bale eğitimi almaya başlayan Çağla Şıkel Ortaokul ve liseyi de konservatuarda tamamladıktan sonra lisans eğitimini de aynı şekilde Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında tamamlayarak mezun oldu. 1996 yılında Odessia adlı filmde rol alan Şıkel 1997 yılında Miss Turkey yarışmasına katılarak birinci oldu. Ardından Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışmasına katılan Çağla Şıkel buradan da dünya dördüncülüğü ile çıkmayı başararak Avrupa Güzeli (Europe’s Queen of Beauty) ödülüne hak kazandı. 2004 yılında dizi kariyerine Cennet Mahallesi ile başlayan Şıkel sonrasında 2008 yılında Görgüsüzler dizisinde de yer aldı. Bugünse kendi YouTube kanalının yanı sıra FOX TV’de Çağla ile Yeni Bir Gün’ün sunuculuğunu yürütüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz