İşte Bu Benim Masalım Dostluğu! Cemal Can Canseven “İlham Perim” Dediği Aleyna Tilki’yi Övmeye Doyamadı

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

İşte Bu Benim Masalım Dostluğu! Cemal Can Canseven “İlham Perim” Dediği Aleyna Tilki’yi Övmeye Doyamadı

“Survivor”ın 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, önce oyunculuğa, sonra şarkıcılığa adım attı. Bu süreçteki en büyük destekçilerinden Aleyna Tilki’yi de öve öve bitiremedi!

Cemal can

Fenomen yarışma “Survivor”, 2020 sezonunda hem karantina günlerimizi şenlendirdi hem de sektörde kalıcı olacak gibi görünen pek çok isim bıraktı. Bu isimlerden en önemlisi de yarışmanın şampiyonu olan Cemal Can Canseven’di. Yarışmadan sonra da yoluna Acun Ilıcalı’yla devam etti.

Cemal Can Canseven, Exxen’in en sükseli dizilerinden “İşte Bu Benim Masalım” müzikalinde oynadı. Genç şarkıcı Aleyna Tilki’yle başrolü paylaşan Cemal Can Canseven, şarkıcılık ve dans sınavını başarıyla geçti. Anladık ki, aslında bu dizi onun için bir test sürüşüymüş!

“Kahraman” Çok Sevildi

Cemal Can Canseven, geçen yaz stüdyoya girmiş ve ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’yle bir şarkı hazırladığını söylemişti. Aylarca hazırlandığı “Kahraman”, dizisi bittikten kısa süre sonra tüm platformlarda yerini aldı. Şarkının hem kendisi hem de klibi çok beğenildi, çalıntı kısımları saymazsak!

Maalesef Cemal Can Canseven bazı şarkıcılardan fazlaca esinlenmişti. Yine de, klipteki değişik bakış açısı ve şarkının soundu çok beğenildi. Yani, Cemal Can Canseven bu sınavı da geçti. Bugün de bu süreçteki en büyük destekçilerinden biri olan Aleyna Tilki’ye teşekkür etti.

Hayallerine Aleyna Tilki Eşlik Etmiş

Aleyna Tilki

“İşte Bu Benim Masalım”dan görüntüler paylaşan Cemal Can Canseven, rol arkadaşı Aleyna Tilki’ye teşekkür etti. Ayna karşısında hayaller kurarken hep Aleyna Tilki şarkılarını dinlediğini de ekledi!

O kadar istedim ki seninle tanışıp, senin dünyanın içinde olabilmeyi. Bana verdiğin ilham için sonsuz teşekkürler” diyerek arkadaşını öven Cemal Can Canseven, “Pusulamız belli, yola devam” diyerek yeni maceraların geleceğini söyledi. Bakalım, Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki daha neler yapacak? Belki yine birlikte bir projede oynarlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz