Vurmayan Kalmadı! Kerem Bürsin’e Bir Darbe de Chaby Han’dan: Türkçem Ona Bin Basar

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Vurmayan Kalmadı! Kerem Bürsin’e Bir Darbe de Chaby Han’dan: Türkçem Ona Bin Basar

Sen Çal Kapımı’nın sevilen oyuncusu Kerem Bürsin, kafelerde maskesiz oturanlara salak demişti. Bu sözleri sebebiyle çok tepki alan Kerem Bürsin’e bir eleştiri de Chaby Han’dan geldi.

kerem bürsin

Fox’un fenomen dizisi Sen Çal Kapımı’nın fenomen oyuncusu Kerem Bürsin, rol arkadaşı Hande Erçel ile Instagram’da canlı yayın yaparken ağır sözler söyledi. Canlı yayında gelen sorulara cevap veren Kerem Bürsin, konu pandemiye gelince çok gerildi. Yakışıklı oyuncu “Maskelerinizi de çıkarıyorsunuz ya Affedersiniz ama siz salaksınız… I’m sorry salaksınız.. Ailelerinizi insanları bir düşünün” dedi. İnsanlara salak demesi üzerine sosyal medyadan çok tepki çeken Kerem Bürsin’e ünlülerden de tepki gecikmedi.

“Türkçem Ona Bin Basar”

Sosyal medyada linç yemeye başlayan Kerem Bürsin’e bir darbe de Chaby Han’dan geldi. Güney Kore doğumlu olan Chaby ailesinin işleri sebebiyle 2007 yılında Türkiye’ye yerleşti. Kısa sürede Türk kültürüne uyum sağlayan ünlü oyuncu özellikle düzgün ve doğal Türkçesi ile dikkat çekiyor.

blank

Kerem Bürsin’in canlı yayında dedikleri üzerine konuşan Chaby, “Kerem Bürsin’den daha iyi olduğum bir konuyu buldum Türkçem ona bin basar” dedi. Kerem Bürsin’in canlı yayında İngilizce “üzgünüm” demesi üzerine Chaby Han “am sori” diye de ekledi.

blank

Kerem Bürsin’in Türkçe konuşurken “I’m sorry” demesi ise sosyal medyanın alay konusu oldu. Ünlü youtuber Enes Batur da Kerem Bürsin’e Twitter’dan tepki gösterdi.

Tepkiler Dinmiyor

Kerem Bürsin sosyal medyayı ikiye bölen “Salaksın” söylemi üzerine gazeteci Candaş Tolga Işık çok ağır konuşmuştu. Fenomen oyuncuya “Sensin salak” diyen ünlü gazetecinin sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

Kerem Bürsin’in bu sözleri üzerine ünlülerden esprili tepkiler de geldi. Ünlü oyuncu Behzat Uygur, Instagram’a attığı video ile Kerem Bürsin’in açıklamalarıyla dalga geçti. Usta oyuncunun bu paylaşımı saatler içinde binlerce yorum ve beğeni aldı.

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin ise gelen ağır tepkilerin ardından özür diledi.

kerem bürsin
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz