Aman Şeyma Subaşı Görmesin! Acun Ilıcalı Aşka Geldi: Kendisinden 30 Yaş Küçük Sevgilisine Aşkını Ulu Orta Haykırdı!

Aleyna

Haberler

13 Ekim 2021

Aman Şeyma Subaşı Görmesin! Acun Ilıcalı Aşka Geldi: Kendisinden 30 Yaş Küçük Sevgilisine Aşkını Ulu Orta Haykırdı!

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, bir an olsun sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’yı yanından ayırmıyor. Her gittiği ülkeye ve şehire sevgilisiyle birlikte giden ünlü iş insanı, bugün yine sevgilisinin bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Şeyma Subaşı ile benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Ayça Çağla Altunkaya’nın güzelliği ise sosyal medyayı salladı!

Birlikte Çok Mutlular!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı hem aşk hem de arkadaşlık ilişkilerinde aynı kişilerle birlikte olmayı tercih ediyor. Birçok gençlik dostuyla hala samimi ilişkiler içinde bulunan ünlü yapımcının çalıştığı kişiler ise genellikle ilk yarışma programı “Var mısın? Yok musun?”dan gelen yarışmacılar.

blank

Vefasıyla nam salan Acun Ilıcalı, gönül ilişkilerinde de sadakatten yana. Hayatındaki kadınlarla uzun yıllar beraber yaşayan Acun Ilıcalı, son olarak eski eşi ve kızının annesi Şeyma Subaşı ile 11 yıl boyunca güzel bir beraberlik yaşamıştı. Bu beraberlik ise sonunda evlilikle taçlanmış ancak bir yıl sonra ani kararla boşanmışlardı. Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra bir süre yalnızlığı tercih eden Acun Ilıcalı, sonrasında 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte olmaya başladı. Sevgilisini hem sosyal medyada hem de televizyonda sık sık seyircilerin karşısına çıkarak Acun Ilıcalı, Çağla ile birlikte 2 yıla yakın süredir birlikte.

Sevgilisini Yanından Ayırmıyor!

Hatta sevgilisiyle mutluluğunu şu sözlerle açıklamıştı; “Çağla’yla çok güzel bir ilişkimiz var. 2 yılı devirdik. Çok üretken bir dönem geçiriyorum ve bunda Çağla ile yakaladığım huzurun önemli olduğunu düşünüyorum. Ben kafa olarak 25 yaşımda kaldım. Belki annemleri kaybettiğim dönemi yaşıyorum hep. Çünkü çocukluğum, yani o dönemlerim çok mutlu geçti. Çağla da kafa olarak çok olgun. Bu sayede aramızdaki yaş farkını pozitife çeviriyoruz.”

blank

Her daim sevgilisiyle birlikte olan Acun Ilıcalı, bugün Instagram hesabından Çağla’ya olan aşkını bir kez daha haykırdı. Sevgilisinin fotoğrafını Instagram storylerde paylaşan ünlü patronun aşık olduğu kadın tipini de anlamış olduk çünkü Şeyma Subaşı ile Ayça Çağla Altunkaya’nın benzerliği oldukça dikkat çekiyor! Ancak Acun Ilıcalı’nın bu fotoğrafı kısa süre içinde kaldırmış olması gözlerden kaçmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz