Gözlerinize İnanamayacaksınız! Sinem Kobal’ın Eşi Kenan İmirzalıoğlu’nu İlk Kez Böyle Göreceksiniz: Yıllar Önceki O Hali Herkesi Şoke Etti!

Aleyna

Haberler

13 Ekim 2021

Gözlerinize İnanamayacaksınız! Sinem Kobal’ın Eşi Kenan İmirzalıoğlu’nu İlk Kez Böyle Göreceksiniz: Yıllar Önceki O Hali Herkesi Şoke Etti!

Kenan İmirzalıoğlu, şüphesiz Türkiye’nin en beğenilen erkek oyuncularından biri. Şimdiye kadar yer aldığı birbirinden kaliteli işlerle kendini kanıtlamayı başarmış olan Kenan İmirzalıoğlu, şu sıralar ATV ekranlarında ”Kim Milyoner Olmak İster?” programını sunuyor ve oldukça beğeniliyor. Şimdilerde ekranların en sevilen sunucularından biri olan Kenan İmirzalıoğlu’nun yıllar önce ortaya çıkan bir görüntüsü şu sıralar gündemde bomba etkisi yarattı. Bakalım, siz ünlü oyuncuyu tanıyabilecek misiniz!

Hem İşte Hem de Aşkta Yüzü Gülüyor!

Kenan İmirzalıoğlu, şu sıralar Türkiye’nin en çok takip edilen yarışma programlarından birini sunuyor. ”Kim Milyoner Olmak İster?” ile ekranlara gelen yakışıklı isim, milyonları ekranlara kilitlemeyi başarıyor.

İş hayatında oldukça verimli bir dönem geçiren Kenan İmirzalıoğlu, bir zamanlara damga vurmuş ve klasikleşmiş ”Ezel” dizisiyle de hala takip ediliyor.

Kariyerinin yanı sıra aşk hayatında da epey mutlu olan Kenan İmirzalıoğlu, kendisi gibi oyuncu olan eşi Sinem Kobal ile mutlu bir aile saadeti yaşıyor.

Çift, küçük kızları ile birlikte oldukça huzurlu bir dönem geçiriyor fakat bazen geçmişten gelen haberler ortalığı karıştırabiliyor.

Onu İlk Defa Böyle Göreceksiniz!

İnstagram’ın magazin sayfalarından olan Şokopop’un paylaştığı bu gönderi, ortalığı epey karıştırdı. 1997 yılında Huysuz Virjin’in programına katılan Kenan İmirzalıoğlu, genç halleri ve tavırlarıyla görenleri oldukça şaşırtmayı başardı. Ünlü oyuncu ilerleyen zamanlarda bu görüntüler ile ilgili bir açıklamada bulunacak mı merak konusu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz