İyilik Meleği Ezgi Mola! Bu Yoğun İş Temposu İçerisinde Onları Unutmayan Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Büyük Alkış Topladı!

Aleyna

Haberler

13 Ekim 2021

İyilik Meleği Ezgi Mola! Bu Yoğun İş Temposu İçerisinde Onları Unutmayan Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Büyük Alkış Topladı!

Ezgi Mola, son yıllara damga vurmuş en iyi kadın oyunculardan biri. Hem kariyerindeki başarıları hem de özel hayatı ile sürekli olarak gündeme gelen başarılı oyuncu, her defasında bizi şaşırtmayı bir kez daha başarıyor. Yaptığı hareketler ile tebrik üstüne tebrik toplayan güzel oyuncu, bakın bu sefer takipçilerini nasıl duygulandırdı ve neyin çağrısını yaptı!

Oldukça Bereketli Bir Dönem Geçiriyor!

2021 en çok Ezgi Mola’ya yaradı. Güzel oyuncu o proje senin bu proje benim bir an olsun oturmadan çalışmaya devam ediyor. Şimdilerde Masumlar Apartmanı’nın yeni sezonuyla ekranlara gelen güzel oyuncu, yaz aylarında da bu yoğunluğu sürdürüyordu.

Cem Yılmaz’ın en sevilen karakterlerinden biri olan Erşan Kuneri, yıllar sonra yeniden ekranlara gelirken o projenin oyuncu ekibinde Ezgi Mola da yer almıştı ve bu haber hepimizi çok sevindirmişti.

Bunca işin arasında özel hayatına da zaman ayırmayı ihmal etmeyen Ezgi Mola, çok güzel bir ilişki sürdürürken aynı zamanda özel hayatına dair kareleri de sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşıyor.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel oyuncu, dikkat çekmek istediği konularda duyurularını da bu platformlardan yapıyor.

Onları Unutmadı!

Hayvan sevgisini hepimizin bildiği Ezgi Mola, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bu paylaşım ile sokak hayvanlarına dikkat çekti ve bu hareketiyle büyük alkış topladı. ”Yağmur yağıyor, açlar ve yiyecek bir lokmaları kalmadı.” sözleriyle durumun ciddiyetini vurgulayan Ezgi Mola, bir kez daha ne kadar iyi kalpli olduğunu kanıtladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz