Demet Akalın’dan Şaşırtan Gönderme: “Ben Gitmeyince Diğer Popçular…”

Aleyna

Haberler

14 Ekim 2021

Demet Akalın’dan Şaşırtan Gönderme: “Ben Gitmeyince Diğer Popçular…”

Adı her daim olaylar ve polemiklerle anılan ünlü popçu Demet Akalın dün akşam sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla herkesi şaşkınlığa uğrattı! Akalın’ın o sözleri pop camiasında çok konuşulacak gibi görünüyor!

Geçen Sezon Finalde Bombayı Patlattı!

Geçen sezon ortisi Alişan ile birlikte Demet ve Alişan ile Sabah Sabah adlı programın sunuculuğunu üstlenen Demet Akalın, bir sezon boyunca her sabah Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluştu. Sezon boyunca dobra sözleriyle türlü olaylara imza atan Akalın, asıl bombayı final günü patlattı.

blank

Programın reytingleri beklendiği gibi olmayınca, Demet Akalın ve Alişan ile sözleşme yenilemeye yanaşmayan Star TV, yeni sezonda yeni bir programda yer vermek üzere Seda Sayan ile anlaştı. Sayan bu teklifi kabul ettiğini Demet Akalın’a bildirince kıyametler koptu. Seda Sayan’ı hemen sosyal medya hesabından silip engelleyen Demet Akalın,’ı Seda Sayan’ın “Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, sizin kanalla sözleşmeniz bitti” açıklaması bile yatıştıramadı.

blank

Bu açıklamadan sonra daha da sinirlenen Demet Akalın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla “Bir da beni seninle yanak yanağa göremezler” diyerek Seda ablasına resti çekti. Bu atışmadan sonra iki ünlü isim arasındaki bağ tam anlamıyla koptu.

Seda Sayan’dan Öcünü Gelinim Mutfakta’ya Girerek Aldı!

blank

Seda Sayan’ın Star Tv ile anlaşması ile, Kadırgalı’nın ayrıldığı Gelinim Mutfakta adlı programdan gelen sunuculuk teklifini kabul eden Demet Akalın, yeni sezonda Kanal D ekranlarında boy göstermeye başladı. Ancak haftada 2 gün çalışma karşılığı anlaşan Demet Akalın 3 gün boyunca çalışmaya başlayınca bu tempoya dayanamadı ve programı bıraktı.

O Sözleri Pop Camiasını Karıştırdı!

Geçtiğimiz akşam bir ödül törenine katılan Akalın, “Kristal Elmas Toplumsal Duyarlılık Ödülü”ne layık görüldü. Ödülü ile bir story çekerek Instagram hesabında paylaşan ünlü popçu “Ben normalde ödül törenlerine gitmiyorum. Bu ödüller de diğer popçu arkadaşlarıma gidiyor. Onların altına yorum yazmak istiyorum ‘o ödülü bana vereceklerdi’ diye ama… Bu ödül benim için çok kıymetli” şeklinde sözlü açıklamada bulundu. Ödülünü yerlere göklere sığdıramayan Akalın’ın mutluluğu adeta sesinden belli oldu. Bakalım pop camiası Akalın’ın bu açıklaması karşısında nasıl bir tavır alacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz